Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Életmódváltással és sportoláss...

Életmódváltással és sportolással fogytam 5 nap alatt 6,5 kilót ez normális? Tanácsokat várok, és tapasztalatokat. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesebb lenni, ezért elkezdtem sportolni. Futni - illetve kocogni - járok, figyelek a pulzusomra, itthon aerob megy meg egy kevés súlyozás.

Ez ugye majd kialakul, viszont a táplálkozással - úgy érzem - gondok vannak. Ez ez első hetem, így próbálom csökkenteni a szénhidrátot, növelni a fehérjét és az esszenciális zsírokat.

Nem vagyok éhes, három óránként eszem, főétkezésekkel sok fehérjét és kicsivel több zöldséget. A ch-ra odafigyelek, maximum gyümölcsöt ezek azt is csak délelőtt, magában. 3-4 litert iszom, viszont így az ötödik napra elkezdett szurkálni a szívem. Nem nagyon, nem folyamatosan de azért kellemetlen és aggasztó.

Ez a ch megvonás következménye, vagy magas koleszterin vagy csak az maga, hogy arra kényszerítem a testemet hogy ch helyett zsírt bontson?

5 nap alatt 6,5 kilót adtam le, ez gondolom vízből ment. Ez probléma? 96 kiló voltam, most már csak 89,5.

Egyébként nagyon jól érzem magamat, mindenre van energiám de szerintem túl sokat fogytam, még sose hallottam hogy ennyit fogyott volna valaki. Valamint a szénhidrát csökkentésről is sok rosszat hallottam, meg jót is. Sajnos nem tudom mennyi kalóriát eszem, de nagyon rendben van az emésztésem is. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, még a kritikát. is. :)

NEM célom minél hamarabb minél többet fogyni, nem vagyok híve a fogyitabiknak, meg izomtimulálásnak se a kartonpapír rágcsálásnak. Egyszerűen csak egészséges szeretnék lenni.


24/l



2016. febr. 26. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon egészségtelenül és szénhidrát gazdagon ettél, akkor történhet ez a diéta elején.

Minden egyes szénhidrát 4 vizet visz magával, tehát 100gramm szénhidrát simán jelenthet fél kg-ot... Tehát ha most hírtelen drasztikusan csökkentetted a cs bevitelt, könnyen elképzelhető, hogy rengeteg víztől megszabadult a szervezeted...

Féltesóm 130kg on kezdett szálkásító étrendbe, róla az első héten 11kg szaladt le... Persze utána lelassult a folyamat és beállt a heti 1kg...

2016. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ch akart lenni az a cs ;)
2016. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt elfelejtettem írni hogy napi egyszer ettem, akkor is azt amit éppen találtam és sokkal többet is mint kellene. Cukorfüggő voltam, így most a fejem is fáj, a szívem néha szúr és van hogy szédülök. Ilyenkor eszem egy mandarint, ha nagyon durva akkor banánt.

Azért ide írtam, mert a fogyókúrás kategóriában mindenki nagyon tudja, és mindenki mást mond de azt hiszem itt több tapasztaltabbal találkozhatom. Nem sanyargatni akarom magamat, hanem fogyni, edzeni és átalakulni.

2016. febr. 26. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!