Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatok használnak?...

Milyen gyakorlatok használnak? (többi lent! )

Figyelt kérdés

164-5 cm vagyok es 50 kg...

Egesz eletemben nagyon vekony voltam, SOHA nem mentem 49 kg fole. Most viszont 50-50.5 vagyok es ez nagyon zavar. Nem kerek idiota kommenteket, hogy de hat hiznom kene stb stb erre nincs szuksegem, koszi.

Derektol felfele nincs gond, edzek hasra meg minden, de a combom tul vastag. Milyen gyakorlatokat ajanlotok combra? Kitoreseket szoktam, de nem tudom mennyit kene belole, hogy hatasos legyen. Nem tudom milyen gyakorlatokat kene vegeznem es nagyon zavar hogy hiztam. Vissza szeretnek menni 48 kg-ra, akkor volt tokeletes alakom. Dietara is gondoltam mar, de basszus, nincs hozza akaraterom. Leulok ebedelni, ranezek a kajara es az jut eszembe, hogy ettol mind rengeteget fogok hizni es ettol elmegy az etvagyam. De hiaba, par ora mulva nem tudom megallni, hogy ne egyek valamit es sajnos mindig olyat, ami rohadtul hizlal. Es ilyenkor mindig arra gondolok, hogy 18 eves vagyok es mar hizom...mi lesz kesobb? Tudom, betegesen felek az elhizastol, de amig epphogy 48 kilo voltam, imadtam az alakom, valodi alomalak volt. De mostmar latom a felesleget a combjaimon es ahjj...


2016. febr. 29. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy már így is csak 3 kg választ el kb. a kórosan sovány kategóriától! Két kg-t kellene felszedj ahhoz, hogy az ideális intervallum alsó határát súrold! Elsősorban pszichológust ajánlanék, minden bántó szándék nélkül. Valószínűleg testképzavarod van.

Egyébként erősítő gyakorlatokkal max azt éred el, hogy a combod csak vastagabb lesz, mivel ekkora súllyal kizárt, hogy zsír legyen rajta, így az izom felszedésével csak vastagodna. Bár ez neked jót is tenne, mondjuk ehhez enni is kellene.

Diétát nem javaslok. Már így is közel vagy egy anorexiás állapothoz, nem akarlak én átlökni a határon.

2016. febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kover, nem azt mondtam, csak olyan rosszul oszlik el rajtam a suly. Derektol felfele rohadt vekony vagyok, de a combjaim meg eleg vastagok szerintem...

Most jol nezek ki, de annyira ossze-vissza eszek mindent es tok sokat is, hogy felek, hogy par ev mulva elhizom...

2016. febr. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!