Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alhas formálására milyen...

Alhas formálására milyen gyakorlatok használnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:08
 1/6 bix ***** válasza:
52%
formálás? ezt definiálhatnád picit...
2011. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem ezen nagyon nem kell mit definiálni.:D a köldököm körül van csak zsír és szeretném ha egy kicsit feszesebb lenne az alhasam. tudom hogy nincsen helyi zsírégetés, és kardiozok rendszeresen, de onnan egy gramm se mozdul. egyébként diétázni nem nagyon szeretnék mert túlsúlyos nem vagyok csak onnan kéne egy kicsit lepasszolnom
2011. aug. 16. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1: Hanyatt fekszel a földön nyújtott lábbal, és a páros lábad emelgeted felfele, de ne úgy hogy közbe elemelkedjen a hátad a földtől, hanem azt leszorítod, és hasból

2: Szintén hanyatt fekszel, mindkét lábad levegőbe, egyik nyújtva, másik derékszögben hajlítva és lábtartáscsere.

Sok.

2011. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Egyszerűen szuper, próbáld ki!

2011. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bix ***** válasza:
37%

kérdező: akkor most te se tudod hogy mit akarsz.


olyan folyamat nincs hogy formálás. ha feszesebb testrészt akarsz az miért lesz feszesebb? mert nincs rajta lötyögő zsír csak izom, tehát fogyni kell. ehhez csökkentett kalóriatartalmú diéta kell és kardió legalább, bár nem árt az egész testes súlyzós edzés se.


és lehet tömegelni, azaz izmot növelni, ehhez kalória többlet kell, és masszív súlyzós edzés...


most érted. tudod hogy nincs helyi fogyás de a hasadon van egy kis zsír azt el kéne tüntetni. akkor azt mégis hogyan gondoltad? hasazhatsz, de nem sanszos hogy segítene, főleg nem látványosan... fogyózol tovább és nyomatod a kardiót, és mellé teljes testes legalább saját súlyos edzéseket.

2011. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a lényeget mindenki érti, jöhetnek ide a hozzáértőbbnél hozzáértőbb kommentelők, de a kérdező csak pár feladatot kért...
2013. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!