Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás helyett van értelme a...

Futás helyett van értelme a helybenfutásnak?

Figyelt kérdés

Az utcára nem akarok kimenni futni, mert hülyén érezném magam. Konditeremre nincs pénzem, futópadra meg még kevésbé van.

Szóval, ha otthon helybenfutok 20 percig, azzal kiváltok valamennyi igazi futást? Tulajdonképpen csak az lenne a lényeg, hogy mozogjak, mert ülőmunkám van.



2016. márc. 1. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A semminél több.
2016. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már legalább 6 alkalommal tetted fel. Most milyen választ vársz, hogy igen ez nagyon jó?

A helyben futás egy rakás kaka mert nem is futás csak térdemelés.

2016. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A "helybenfutás" szóra (egybeírva lol) legalább 30 választ adott ki. Elolvashatnád őket mielőtt újra és újra felteszed ezt az értelmetlen kérdést!
2016. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon jó a helybenfutás pl. munka közbeni élénkítő pihenő gyanánt. Ha a rendes futást szeretnéd kiváltani, akkor többféle gyakorlatot keress, mert önmagában a helybenfutás nem valami intenzív...

2016. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ugrálókötelezés?, hasonló izomcsoportokat mozgat és ha elég jól csinálod felér a futással.:-)
2016. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz az utcán futni, nincs a közelben egy park vagy nyugisabb utca, ahol kevesen járnak? Esetleg hegyek, vízpart, ahol alig jár ember?

A helyben futás nem ugyanaz, mint a rendes futás.

Amúgy meg csak elkezdeni nehéz, sokan futnak már manapság, akár nagyobb utak mentén is, nem foglalkozik ezzel senki.

2016. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
66%
Én futottam futópadon, ez kb.olyan lehet, teljesen más a terepen való futás. Én is most próbálok erőt venni magamon, hogy kimenjek a környékre futni (újpalotai lakótelep és környéke). Még csak tervezem, hogy mit vegyek föl, stb. Remélem eljutok odáig, ment nem a lustaság tart vissza, hanem ami téged, hogy hülyén fogom magam érezni.
2016. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.

A helyben futas nem futas hiaba van benne a neveben. Csak terdemeles semmi tobb.

Ha pedig nem futottal meg futopadon, akkor hogyan alkothatsz rola velemenyt? A futopad sokkal jobb, mert nem tudsz csalni ha beallitod egy fix sebessegre. De mondok jobbat, van rajta beepitett program ami valtoztatja a segebsseget es a dolesszoget is. Na az nagyon nehez.

2016. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ki nem szarja le,hogy más mit gondol?

fel a cipőt, menj ki az utcára. ha nagyon zavar,hogy mások látnak, akkor menj sötétedéskor. vagy kora reggel, amikor még sötét van.

vagy keress olyan helyet, ahol mások is szoktak futni. én pl egy erdőben futok. de így is ha találkozok valakivel, hát nem csinálok semmit. max ha ismerem köszönök, ennyi. nem szabad mással foglalkozni. amúgy se lesz negatív véleménye senkinek rólad, hiszen általában felnéznek azokra, akiknek van energiájuk és kitartásuk a sportra.. szóval menj ki nyugodtan.

a helyben futás meg semmit nem ér. szerintem csak a tesi tanárok találták ki, hogy lefoglalják a diákságot.

2016. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!