Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport növeli leginkább...

Milyen sport növeli leginkább egyidejűleg az erőt és az állóképességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék erőben és izomtömegben is nőni, állóképességet növelni és atlétikusabb lenni. Úgy gondoltam, hogy küzdősport/harcművészet lenne talán erre a legjobb (ha nem, javítsatok ki!). A judo jelenleg az elképzelésem, de nem vagyok benne biztos, hogy az eléggé kardio. Izzadni akarok edzéseken :) Mindegy, hogy csapat sport vagy egyéni. Kosárlabda talán jó lehet, de az, úgy gondolom erőben/izomban nem adja azt, amit szeretnék. Egy valamit akarok csinálni, többre se időm, se pénzem nincs.

Van néhány kitételem:

- fejre támadás tabu

- úszni nem akarok (unalmas)

- focit nem szeretem

- sima futást utálom

- tenisz túl drága, nem tudom megfizetni



2016. márc. 1. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Néhány dolog kimaradt:

31 éves vagyok, szemüveges (2d rövidlátó), a felsorolt testi attribútumokkal jelenleg egyáltalán nem rendelkezem, sőt fogyni is akarok és marhára el vagyok lustulva...

2016. márc. 1. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:
En brazil jitsura jarok, nagyon szeretem, jo erositesi feladatokat csinalunk, az allokepesseget is noveli, edzes vegere tiszta viz vagyok es egy nagyon jo es okos kuzdosport csak ajanlani tudom:)
2016. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rinyának tűnik, de mi van, ha edzésen rátérdelnek a füledre?:D Az tuti, hogy túlságosan hozzászoktam ahhoz, hogy a biztonság az első, de ezért is írtam, hogy fejre támadás tabu. A fülre térdelés is az:D Nem kötekedés, csak tényleg nehéz választanom... Kipróbálni se ingyen van, szóval be akarom lőni, hogy melyik legyen, mielőtt költök rá és nem feladni egy hónap után, mert sajnos hajlamos vagyok rá. Ez az egyik ok, amiért sportolni akarok.
2016. márc. 2. 20:06
 4/5 A kérdező kommentje:

Van itt egy BJJ edzés, de valamit nem értek.

[link]

Azt írja, hogy többszörös bajnokok, de lila, meg barna övvel? Mondjuk nem nagyon értek hozzá, de nem alacsony kicsit? Meg nem csak fekete öves taníthat?


Mondjuk időben és helyben nem a legjobb. Olyan kéne, ahol este van edzés heti 3x, és a belvárosban vagy XIV., XVI. ker környékén.

2016. márc. 5. 00:23
 5/5 anonim válasza:
Szerintem csinálj erőemelő edzéseket, strongman edzéseket, HA valóban erős akarsz lenni!
2016. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!