Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fegyverrel érdemes...

Milyen fegyverrel érdemes elkezdeni lőni tanulni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Barett M107, AK-47, G36C, HK416, Uzi, MP-7.
2016. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kisebbekre gondoltam.
2016. márc. 2. 23:01
 3/23 anonim ***** válasza:
Bármilyen fegyverrel elkezdheted, ami tetszik. Ha arra van pénzed és lehetőséged, akár önjáró tarackkal. A kérdés az, hogy neked mi tetszik és mit engedhetsz meg magadnak. Miért akarsz lőni tanulni: sportból vagy munkához kell? Ha sportból, akkor mi érdekel: céllövés, szituációs lövészet, vagy mondjuk sílövészet?
2016. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Bármit megengedhetek, a Budakeszi lőtért néztem ki, fenn vannak az árak, nagyon olcsó. Később szeretnék engedélyt, igazából önvédelem és kíváncsiság.
2016. márc. 2. 23:15
 5/23 anonim ***** válasza:
Önvédelemre meg ne próbáld!! Inkább menj el Muay Thai-ra. Azt használhatod önvédelemre. De egy G36C-t nem! Vagy egy kisebb Berettát sem! Felejtsd el! Ott kint megvéded magad, azt a börtönben te leszel a köcsög (remélem tudod, hogy az mi). Úgyhogy nem! Persze kíváncsi lehetsz, de ne az önvédelmi értékükre. :D Amúgy az MP-7 full pici. Meg az Uzi is.
2016. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
45kg-os lány vagyok. Tudom kontrollálni magam.
2016. márc. 2. 23:37
 7/23 anonim ***** válasza:

Sűrített levegő ! A jelenlegi európai jogszabályok szerint, nem tarthatsz magadnál ilyen kaliberű autómata fegyvereket. Szóval ba akarnál se. Ha valakit ilyen fegyverek érdekelnek, akkor menjen el amerikába vagy álljon be a honvédségbe.


Kérdező!

A berettát tudom ajánlani, már jól bevált fegyver mind a katonáknál, mind a rendőröknél a világ sok országában. Megbízható és pontos, ha megtanulsz vele lőni.

2016. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Na, hát akkor ha olyan pici vagy, akkor Muay Thai, egy fegyver még szét is tör. :D Amúgy hova írtad, hogy tudod kontrollálni magad? Menj el lőtérre, ott lövöldözz, utcára a kancigány ellen meg Muay Thai.


Magyar Honvéd, pedig G36C-vel nem lenne probléma több támadó ellen védekezni. :D

2016. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 kovpet ***** válasza:

"Bármit megengedhetek"


Na, ezt majd az első pár lövészet után gondold újra és írd le, hogy mire jutottál, légy szíves :)


Amúgy kezdd valami .22-essel, az olcsó.

Az önvédelmi célt felejtsd el, hacsak nem vagy bíró vagy politikus. Magyarországon önvédelmi lőfegyvered nem lehet. Pont.

2016. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


"Bármit megengedhetek" Ezt a pénzre írtam.


Sokra megyek a bokszolással ha fegyvert fognak a fejemhez, minap történt.

2016. márc. 3. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!