Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fegyverrel érdemes...

Milyen fegyverrel érdemes elkezdeni lőni tanulni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 22:55
1 2 3
 11/23 kovpet ***** válasza:

""Bármit megengedhetek" Ezt a pénzre írtam. "


Értettem, de nem hiszem el :)

Én egy húszast mindig otthagyok egy lövészet alkalmából kb fél óra alatt. Ha rendszeresen tervezel járni, akkor ha ez azért nem fáj, akkor biztos te vagy orbánrécsel :)

2016. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem kell elhinni. Nem érdekelnek az emberek.
2016. márc. 3. 09:40
 13/23 kovpet ***** válasza:

"Budakeszi lőtért néztem ki, fenn vannak az árak, nagyon olcsó."


Ezen elcsodálkoztam, de aztán megnéztem.

Nincsenek fent az árak:

Lőszerek Lásd a recepción


Ez a legnagyobb tétel. A többi aprópénz.

2016. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De miért vagy ennyire fenn akadva ezen? Nem érdekel a pénz. Nem ez volt a kérdés.
2016. márc. 3. 09:50
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Ó, értem, tehát ha fegyvert fognak a fejedhez, akkor te előveszel a táskádból egy pisztolyt, kibiztosítod, mert arra van időd, de arra nincs időd, hogy minekután Thai Boxolsz 0,2 másodperc alatt kitörd a kezét. Logika, pls. Az oké, hogy valamihez nem értesz és baromi okosnak tartod magad, de én értek hozzá, ahogyan sokan mások is, hidd el, okosabbak vagyunk nálad, inkább hallgass ránk! ;)
2016. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kovpet ***** válasza:
SűrítettLevegő: értesz hozzá és "kibiztosításról" beszélsz? Meg táskából való elővevésről?
2016. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 kovpet ***** válasza:
Kérdező: nekem nem fáj, ha van sok pénzed, csak gyanús volt, hogy az "olcsó" jelszót használod egy kifejezetten drága technikai sport esetén.
2016. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Az olcsó és drága szó relatív. Egyik embernek drága egy ilyesmi sport másnak egy Rolex sem.


Elgondolkozom a Thai Boxon, volt egy orrműtétem nem rég és az arcomat féltem, bár nem tudom hogy működnek az edzések.

2016. márc. 3. 10:06
 19/23 anonim ***** válasza:

Ilyen alkatú nőként ne thai boxra menj, hanem krav magára. Alapvető önvédelmet fogsz tanulni direkt utcai szituációra. Nem veszted el a fejed ha fegyvert fognak rád, sokkal nagyobb eséllyel fogod sérülés nélkül megúszni. Illetve szerezz be egy paprikasprayt.


Amúgy ha már ott tartasz, hogy a fejedhez nyomják a fegyvert, ne állj ellen, mert kinyiffansz:).

Ha ennyi pénzed van ( :) ) inkább bérelj magad mellé testőröket.

2016. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Sűrített levegő, maroklőfegyvert, pisztyolt nem igazán tudsz kibiztosítani. Súlyzáras fegyverek.

Felhúzod, elsütöd.

2016. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!