Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és nem...

Fogyni szeretnék és nem tudom, hogy mikor és mit mozogjak? Lényegében egész nap szabad vagyok, mert még egyetemre járok, így tudnék reggel is vagy este is mozogni.

Figyelt kérdés
Konditerembe nem tudok menni, mert arra már sajnos nem futja. Azt sem tudom mit egyek, mit szabad, mit kell elűznöm. Lány vagyok, 164 cm és 65 kg. 10 kilót szeretnék fogyni, amit az elmúlt egy évben szedtem fel.

2016. márc. 3. 08:09
 1/3 kovpet ***** válasza:

A kérdés a "mit egyek" inkább.

Az egyetemnek nincs konditerme amúgy? Az biztos megfizethető, ha nem is ingyenes. De tempós séta is jó, a kaján múlik nagyrészt.

2016. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem is a mit egyek a kérdés, mert ehetsz akármit, a mennyit a valódi kérdés.

[link]

2016. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, az egyetemeken szokott lenni konditerem, elég baráti áron egyetemistáknak.

Kicsit tájékozódj, nézz körbe, az egyetemeken mindig van valamilyen sportolási lehetőség, nem is kevés.

Nincs sportcsarnok vagy focipálya? Ott pl. tudnál futni.

Kaja részt pedig a Sárga kapszula c. ingyenesen letölthető ebook-ból olvasd el. Az alapok benne vannak.

2016. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!