Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak szerintem beszél össze...

Csak szerintem beszél össze vissza Schobert Norbert?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Csak szertintem parasztvakítás amit csinál? Tele rak minden mondatot szakszavakkal,hogy véletlenül se értsd..

Az meg hogy 4,7 ről 11 re megy a vércukra egy műzlitől az meg nevetséges.. Soha nem figyeltem a kajálásomra,mégis végokny vagyok,akkor mégiscsak számítanak a gének..

Az ő logikája alapján már rég halott lennék a kajálásom miatt,mégsincs semmi bajom..

Az izmai meg nevetségesek,korlátlan pénze vagy a legjobb élelmiszerekre,akkor edz amikor akar,és semmi más dolga nincs mint jól kinézni,és elhitetni az emberekkel,hogy amit ő képvisel az jó.Akkor miért nem gyúrja ki magát rendesen?

A fogyókúrát meg végképp nem értem(talán mert soha nem volt rá szükségem),hogy mi olyan nehéz abban.. Egyértelmű hogy be kell vinni a szervezetedbe pl 2300kcal-t,de te 4000-ret viszel be akkor hízni fogsz.. Ha elmész futni 1 órára elégetsz 900 kcal-t.Még akkor is 800kcal +-ba leszel,jóhogy hízol...


Múltkor az csapta ki nállam a biztosítékot,hogy azt mondta,hogy "Este a legjob elmenni futni,és aztán nem enni semmit reggelig"..

Heti 4-5x járok kűzdősport edzésre,másfél-2 óra 1 edzés.. Nekem ne mondja senki azt,hogyha azt rendesen ledolgozod(vagy bármi mást 1-2 órába) akkor nem fogsz semmit kajálni utána..

Eleve a fogyókúra abból áll,hogy sok fehérjét viszel be,kevés szénhidrátot(persze szénhidrátból se eszel meg mindent pl:fehérkenyér,sütik,stb..)és így fogyni fogsz,de az izmaid megkapják a megfelelő fehérjét,vitamint stb-t.


Csak én tartom nevetségesnek amit ő csinál,és nyilatkozik?18F



2016. márc. 4. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos mivel te is mondod, hogy soha nem volt szükséged a fogyásra, mivel eleve a gyors anyagcseréjűen mázlista táborába tartozol így aztán oké, hogy így gondolod...

Norbi sokmindenben hazudik, ám nem abban, amit te hiszel.

Semmi mást nem csinál mint a testépítők szálkásító étrendjére épített egy saját brand-et. Hozzáteszem nagyon okosan.

Ebben hazudik ő, hogy azt mondja, hogy az ő módszerével fogyhatsz, pedig ugyan azt a tudást bírtokolja, mint bármelyik amatőr gyúrós... A szakszavak meg kellenek a marketinghez, hogy egyszeri Jucinéni aki háziasszony és dagadt mint a ház, komolyan vegye.

2016. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért azt tartsd észben, attól, hogy gyors az anyagcseréd és vagy olyan mázlista, hogy ha nem figyelsz a kajádra sem hízol el mint pl én, aki 1800kcallal már hízok pedig 190magas pasi vagyok 95kg al ami folyamatos küzdelem, hogy annyi maradjon...

Szóval az, hogy nem hízol a nem figyelt kajától... Az nem jelenti azt, hogy nem csinálod ki vele a szervezetedet idő előtt.

2016. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt felhívnám a figyelmedet, hogy rengeteg olyan embernél diagnosztizálnak 30-40 közt 2 es típusú cukorbetegséget, akiknek 18 évesen nagy a szájuk, hogy akármit ehetnek az nem látszik meg rajtuk...
2016. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így van.a túlzott cukorbevitel gyors anyagcseréjű embereknél is hajlamossá tesz cukorbetegségre.
2016. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a cukorbetegség őrület is genetika... Én már nem vagyok fiatal, lassú az anyagcserém, bizony szeretem az édességet és van rajtam jócskán felesleg is, ráadásul hasra hízok, ami állítólag duplán rossz... Igaz, aktív vagyok, mozgok rendszeresen.


A háziorvosom nemrég el is zavart mindenféle vizsgálatra, 3D szív ultrahang, terheléses vércukorszint meg minden. A keringésem teljesen rendben van, a terhelésre 7,4 lett a vércukorszintem, pedig majdnem kihánytam, olyan tömény édes löttyöt itattak velem. Azt mondta a vizsgáló orvos, sosem leszek cukorbeteg és szívbeteg sem...

2016. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!