Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki tornázik (heti szinten...

Aki tornázik (heti szinten egyszer, nem versenyszerűen) és a szer kikezdi a kezét (leszedi a bőrt), annak a tenyere, bőre hozzászokik ahhoz hogy a rúd/gyűrű folyamatosan dörzsöli? Szóval egy idő után előfordulhat az hogy már nem fogja letépni a bőrt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idő szükséges a hozzászokáshoz ha csak heti egyszer űzi az ember?

2016. márc. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél védőt. [link]
2016. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt rajtam kesztyű, és az alatt szakadt le a bőröm.

Mondjuk nem konkrétan ilyen védő volt, hanem biciklis kesztyű, de annak is kellene védenie valamennyit.

Egyébként én is gondolkoztam már hogy veszek akkor ilyet, hátha jobb, de ezen az oldalon hol tudom megvenni? Mert pont ezt nem találom.

2016. márc. 5. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak példaként linkeltem be, hogy lásd milyen. A bicajos kesztyű nem jó, az csak ront a helyzeten, mert csúszkál és jobban felhorzsolja a kezed.
2016. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát sajnos későn vettem észre hogy nem jó.. :)

De jobb későn mint soha :D

Egyébként találtam én olyan oldalt most ahonnan rendelni is lehet, csak azért kérdeztem emennél, mert olyan jól voltak kategorizálva a dolgok.

2016. márc. 5. 18:36
 5/5 anonim válasza:
Van ilyen profi sportbolt, és ott van tornászoknak ilyen védő szerintem...
2016. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!