Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még csak 10km-et bírok futni....

Kiittiinaa kérdése:

Még csak 10km-et bírok futni. Szerintetek hány km-et "muszáj" futnom két-három naponta (? ) h folyamatosan tudjak fogyni, és fél év alatt le tudjak adni 5kgt?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 55kg.Több mint egy éve edzek, de csak egy kiló ment. Most azért nem fogyok,mert izmosodok azt nem tudom, szerintetek?
2015. okt. 29. 14:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok
2015. okt. 29. 14:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba a fogyást, így is elég vékony vagy, persze függ a magasságtól is! Milyen magas vagy ?
2015. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

55 kiló önmagában bármi lehet, inkább nézz bele a tükörbe, hogy mit látsz? hurkákat? ki vagy puhulva? vagy imzos vagy?


Egyébként próbálj meg lassabban futni, de esetleg még többet. A 10km már elegendő kellene, hogy legyen, a másik, hogy figyelj oda, mit eszel, ne mindenféle rágcsálni valókon meg kólán élj, és étkezz naponta 3x minimum.

2015. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 14 évesen még bőven növésben vagy, amit leadsz súlyban, azt felszeded centikben, szóval ne a mérleggel foglalkozz, sportolj rendszeresen, és a fogyókúrára még ráérsz.
2015. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. okt. 29. 23:56
 6/6 anonim ***** válasza:
A 10 km. untig rengeteg.
2015. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!