Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés, ami a lehető...

Otthoni edzés, ami a lehető legkevésbé terheli a térdet, de azért az egész testet át mozgatja? 21L

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 18:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Írnátok nekem olyan gyakorlatokat amivel ez kivitelezhető? Sajnos nem nagyon terhelhetem a térdeim de szeretnék itthon egy "edzéstervet" összerakni. Nem vagyok túl jártas ilyen téren de szeretnék több mozgást belevinni az életembe.

Köszönöm előre is! :)

2016. márc. 10. 18:41
 2/2 anonim válasza:

Uszas a sajat uszomedenceben! :D

Viccet felreteve, a terdet kimelik a terdre nem nehezedö mozgassorozat, az uszason kivül pl. szek segitsegevel tornaszni, ill. a gyertya es forditott testhelyzetü gyakorlatok. Kerekparozassal, szobakerekparral is kevesebb mozgas nehezedik a terdizületre.

Velemenyem szerint az aerobik jellegü mozgason es uszason kivül nincs, ami atmozgatja a testet. A vegtagok mozgasa nelkül nem megy az egesz test atmozgatasa, marpedig ha a terdre raallsz, azzal mindnehogy terheled. Ha egyik oldalra billen a sulyod, azzal meg jobban...

Vagyis en nem tudok jobbat, de ettöl meg lehet...

Öszinten kivanom, h itt vagy mashol, megtalald a neked legjobb mozgasi lehetöseget! :)

2016. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!