Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szorongok, félek visszamenni....

*lány* kérdése:

Szorongok, félek visszamenni. Nem voltam egész nyáron edzésen, de a következőre már menni akarok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj.
2015. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szorongok es felek menni mert regen voltam ,mit fognak gondolni rolam meg mondani....Hogy tegye tul magam ezen ?
2015. aug. 21. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem fognak szólni szerintem. Max megkérdezik mi volt. Milyen sport ez?
2015. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Karate. Nyilvan fogjak kerdezni hol voltam,de nem egy ket hetrol van szo hanem tobb honaprol. Tudom h hulye voltam de most meg ugy parazok
2015. aug. 21. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, visszamész folytatod.
2015. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

hát elég béna vagy basszus.. Ha igazán szereted akkor mit foglalkozol azzal h mit fognak mondani? nem tök mindegy?


Én is voltam így h több hónapot kihagytam, és én is megkaptam h "na hol voltál eddig? meg hogy "Perszee meg akarod mutatni h neked több hónap kihagyással is megy.."

Ha jófejek, és bírnak téged, akkor csak poénkodni fognak. Ha nem sértődsz ezen be, semmi gond nem lesz. Ha meg beszólnak akkor ne zavarjon, max egy-két edzésen fognak ezzel piszkálni.

Legyél egy kicsit tökösebb és menj el mindenképp!

Jézusom, ilyenen problémázni..

2015. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nem munkahely, vagy suli, hogy közelező megjelenni. ha nagyon takarózni akarsz, azt mondod, volt némi magánéletbeli gondod, és ki kellett hagynod.
2015. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
Én nem járnék olyan helyre edzeni, amit ennyire rühellek...
2015. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
NEM ruhellem sot imadom csak dolgom volt! De koszi mindenkinek
2015. aug. 23. 15:34
 10/10 kovpet ***** válasza:

"Szorongok, félek visszamenni"


Nekem ez nem a határtalan szeretetet mutatja...


De ha tényleg szereted, akkor menj vissza. Mitől félsz? Azért fizetsz, hogy járhass, nem? A többiek biztos örülnek majd neked, hogy újra ott vagy.

2015. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!