Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok, szeretnék...

16 éves fiú vagyok, szeretnék hasra, és kéz izomra erősíteni, de nem tudom, hogy milyen edzésterven menjek keresztül, ami nem konditerem, van tipp?

Figyelt kérdés
Szeretnék hasra, kéz izomra erősíteni, de konditerem nélkül természetes módszerekkel, és kellene egy edzésterv

2016. márc. 15. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Csiribu csiriba sargakapszula.hu

Ne ha olyanokat sirok rajtatok kez izom 😅😂 meg has ra hogy akarsz kockat ha csak karra edzel?

2016. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sárga kapszula és a fegyencedzés könyveket már tegnap javasoltam. Sikerült elolvasni?
2016. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A sárga kapszulát ma este kezdem, a fegyenc edzést be tudnád linkelni? mert nem tudom, hogy melyik a jó:D
2016. márc. 15. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
A tegnapi kérdésedhez írtam privit. Ha nem te vagy, dobj egy e-mail címet!
2016. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok az :'D
2016. márc. 15. 20:07
 6/7 anonim válasza:
Kéz izom alatt karizomra gondolsz? Amúgy én is 16 vagyok és nekem a Spártai Módszer című könyv nagyon bevált! Ha priviben küldesz magadról képet vagy adsz egy külső leírást akkor még könnyeb különböző nehézségű programokat keresni!
2016. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam inkább képeket, amint lesz rá esélyem, hogy feltöltsem, töltöm fel kepfeltöltes.hura
2016. márc. 23. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!