Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám helyre az...

Hogyan hozhatnám helyre az alakomat?

Figyelt kérdés

Egy több évig tartó súlyosabb betegség következtében eléggé lefogytam, ez idő alatt nem sportoltam semmit (nem is tudtam volna) így sajnos az a kevés izom is le ment rólam, ami volt. A bőröm sokat vesztett a rugalmasságából, ez a combomon és a fenekemen látszik a legjobban, ráncos, löttyedt, pedig csak huszonéves vagyok. A fenekem is "elfogyott", nagyon kicsi. Van erre megoldás, visszaállhat a bőröm az eredeti állapotára, helyrehozható a fenekem és a combom állapota? El vagyok keseredve :( Igyekszem egészségesen enni, sok gyümölcsöt, zöldséget fogyasztok, sok vizet iszok, nem eszek cukros, szénsavas, stb dolgokat, szóval nagyjából figyelek az étkezésre. Mit kéne még tenni? Ha elkezdenék valamit sportolni, egy év alatt mondjuk javulna a helyzet? Vagy edzőterembe kéne menni? Segítetek légyszi!

22/L


2016. márc. 21. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Kiszámolt étrend és súlyzós edzés. Természetesen 1 év alatt rengeteget fejlődnél.
2016. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!