Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Visszanyerhetem még a régi...

Visszanyerhetem még a régi alakomat? Segítene valaki aki ért hozzá? 18/L

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Táncos iskolába járok nagyon sokat fogytam.. 41 kg voltam három hete.. minden izmot amit összeszedtem 2 és fél év alatt normális kajálással teljesen lefogytam.. genetikailag a melleim nagyobbak és igazából abból is fogytam nem lett lapos meg semmi csak nincs tartása.. mindenki mondja,hogy olyan vagyok mint egy anorexiás meg,hogy nagyon vékony vagyok(családi probléma,családi tragédia miatt ment le rólam ennyi)

Vissza tudom még nyerni a régi alakomat? főleg a mellemnél? mit egyek,hogy hízzak? most akármit ehetek? mondjuk szutykot alapból nem ettem de milyen edzést csináljak? meg nagyobb súllyal? Aki ért hozzá légyszi segítsen :)



2015. okt. 16. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszulát olvasd el. Teljesen az alapoktól kell elkezdeni az egészet, újból fel kell építeni az izomtömeget.
2015. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kell a nagy suly föleg az elején
2015. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 *Glissade* ***** válasza:

A tánciskola mellett NEM!

A művészeti suliban én is ledobtam 8kg- ot, pedig nem volt miből.

2015. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!