Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A birkózást vagy a judot...

A birkózást vagy a judot választanátok?

Figyelt kérdés

Jól akarok választani hisz ha elkezdem akkor nem fogom abbahagyni és ha az egészségem engedi életem végéig csinálnám.

A szempontok amik fontosak nekem

-melyik jobb dobásban

-melyik jobb földharcban

-melyik jobb utcán

-melyik dobásai használhatóbbak inkább utcán

-melyik tudásával ,,könnyebb" átmenni a másik stílusba

Adataim 19,5 éves fiú, 80 kg, 185 cm magas. Állóharci tapasztalatom van más stílusban és tudok japán jiu-jitsu tompítást minden irányban. Jitsu féle guruló átfordulást már nem kicsit az megkopott de pár gyakorlással újra előtudom hozni

Csak judo és birkózás van. Jitsu sincs



2016. márc. 22. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Judo, de utcán nem verekszünk, ez minden edző mottója...
2016. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahol jobb a társaság. :)
2016. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom. Én önvédelemre gondolok. Ütés ütés és dobás például. Zöld ment
2016. márc. 22. 11:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Judo
2016. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Zöld ment. Minél több vélemény érdekelne.
2016. márc. 22. 11:28
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

mi lenne, ha nem járatnád meg ezt a témát kéthetente itt, és ehelyett elmennél kipróbálni mindkettőt.


olyan ez, mintha nekem kéne eldöntenem, hogy mit egyél krémest, vagy csokitortát? honnanafészkesből tudjam, neked melyik jön be?


19 ÉS FÉL évesen ne legyél már ekkora idióta bakker, valójában mindegy mit kezdesz el, komoly szintet nem nagyon fogsz elérni, túl öreg vagy hozzá, meg szerntem a személyiséged sem passzol egyikhez sem,meg úgy általában a küzdősportokhoz sem.


nem itt kéne szenvedni hónapok óta, hogy birkózás vagy judo. szórod itt a zöld kezeket, de hány edzésen voltál lenn? Egyen se. De persze életed végéig csinálod, mi? :\ először csináld egy hónapig, hogy meglásd, bírod-e egy évig. Aztán három évig. Aztán hét évig. Aztán tizenöt évig. Aztán ha ez megvan, akkor elgondolkozhatsz azon, hogy életed végéig csinálod.


Uh légy szíves tisztelj meg minket, akik a hülye kérdésedre válaszolgatunk, válasz egyet, és kezd el. Aztán ha nem jön be, ne csináld életed végéig (LOL), hanem menj el a másikra. Ne rabold az időnket.

2016. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a zöld megy. Nem teszem fel hetente
2016. márc. 22. 15:56
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen feltettem 1-2 szer a kérdést. De csak mert alapos akarok lenni. Én azt az elvet vallom ha fő az alaposság.
2016. márc. 22. 16:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én meg azt, hogy a tett halála az okoskodás.


Isten igazából sajnállak, és szánlak. Látom hogy szeretnél valamit csinálni, de gyáva vagy megtenni az első lépést. Hány válasz kell, hogy "alapos" döntést tudj hozni? Soha nem lesz elég. és mindig idejársz feltenni ugyanazt a kérdést. minek? gyanazt a választ kapod mindig. Rajtad a sor. DÖNTS!!!

2016. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kösz. Hosszú leírni az okát miért még csak kérdezgetek

Nem is tartozok semmivel.

Nem félek pár ütést, rúgást csont repedést és csavargatást már elviselek

2016. márc. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!