Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem megy a futás?

Miért nem megy a futás?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk futni tesiórákon. Eddig se voltam túl jó, de általánosba nem osztályozták. Most itt, középiskolában nagyon sokat futunk, jegyre.

A baj az, hogy egyáltalán nem megy... 2 kör után teljesen elfáradok, szédülök, fejem is megfájdul. Mindenkinek megy rajtam kívűl és mivel a többi tantárgyból jó vagyok, nem szeretném ha a tesin múlna az évvégi osztályzatom.

Mit tegyek?:(



2016. márc. 30. 14:54
 1/4 anonim válasza:

Áttudom érezni a helyzeted :/ gyakorlás kérdése,utálok futni ,de néhány tesi-órai futás után,elég kitartással és jó futócipővel sikerült lefutnom a lehetetlennek tűnő távot :D

fuss,fokozatosan,gyakorolj!Menni fog,ha két kör után rosszul vagy,fuss legalább még egyet,csak kocogj ,utána már könnyebb lesz és egyre több kör fog menni!Én sem hittem,de sikerült,nem kell gyorsan kezdeni,vegyél fel egy kényelmes tempót és próbáld meg azt tartani+lélegezz helyesen!

[link]

2016. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, sokat segített! Megfogadom a tanácsaid és elkezdek futni!:D
2016. márc. 30. 15:34
 3/4 anonim válasza:
Köszi,hogy megfogadod :D hajrá!Én is rá kellene vegyem magam xd
2016. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is hajrá!:D
2016. márc. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!