Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti egyetértetek zyzz felfogásá...

Ti egyetértetek zyzz felfogásával? (lent)

Figyelt kérdés

Kigyúrjuk magunkat és megszerzünk minden csajt, van egy videó amibe arról beszél hogy "ne légy szomorú menj és fűzd be a csajokat"

Most függetlenül attól hogy cuccozott-e vagy nem, szerintetek ez jó életfelfogás 20-23 évesen? Mert lassan azt érzem hogy igaza van!



2016. márc. 29. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd, vannak azok a viszonylag alacsony, IQ-val, EQ-val megáldott egyedek akiknek ennyi elég. Akár férfi akár női oldalról, de ugyanez van a pénzzel is. Én magamat ennél feljebb pozicionálom, szóval nem azért és nem így csinálom
2016. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Zyzz egy elnyomott ember volt, aki ezzel akart kitűnni. Zavarta, hogy nagyon sovány, aztán kigyúrta magát, hogy megszerezzen minden csajt és keményebb legyen. Valamennyire el is tudta ezt érni, csak a bökkenő az volt, hogy szteroidot szedett, drogozott és keményen bulizott mellé. Aztán ugye Thai-földön megtörtént a baj, leállt a szíve.

Írta magáról, hogy gyerekként kocka volt, csúfolták, stb. Valószínű ez váltotta ki ezt nála, szerintem kifordult magából sajnos. Pedig nem volt buta gyerek, jó tanuló volt. Kár érte. Lehet, hogy volt szívbetegsége is, de a szteroidok rátettek egy lapáttal. Hiába próbálják palástolni, látszik rajta, hogy szedte. Ennek ellenére egy szerethető embernek tartom. De nem ajánlom, hogy kövesd azt amit ő csinált. Ilyen áron ne. Ne szedj be minden szert, hanem csak eddz és kész. Ettől még lehet élvezni az életet. Talán ő gyorsan akart mindent, nagyon fiatal volt és meggondolatlan. Isten nyugosztalja.

2016. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan kerdezem, mert nem ertem minden rosszondulat nelkul.

Miert tartjak azt a fiut sokan peldakepnek es amiket mondott szentirasnak vagy kovetendo peldanak?

Az izomzata barkinek hozhato foleg szteroiddal. Masok is elertek mar ugyanolyat erre rengeteg pelda van. Ezert, meg a youtube videokert nem lesz valakibol peldakep legalabbis nincs letjogosultsaga. Sok kocka vagy vekony srac kigyurta mar magat az eletben koverek lefogytak es bombanok lettek. Ez nem annyira egyedi.

Ezrert nem ertem!

2016. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő netceleb volt. Ő indította el ezt az aesthetic dolgot. Most is sokan vannak akik úgy nyomják, mint ő. pl.: Jeff Seid
2016. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!