Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem bírom a terhelést, HELP?

Nem bírom a terhelést, HELP?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok 90 kg izmos kigyúrt :) kb másfél éve kondizok rendszeresen , ebben az időszakban 25 kg-ot felszedtem. Mikor kezdtem 67kilo voltam. Ha már felmegyek a lépcsőn elfáradok az egyéb sportokról meg ne is beszéljünk - nyáron nemvolt ilyen gondom úsztam rendszeresen , fociztam semmi baj .Most már szinte pillanatok alatt elfáradok és nem bírom tovább. Kardiológusnál is voltam 3x minden rendben van . Hogy tudnék magamon segíteni egy kicsit hogy jobban bírjon a terhelést , esetleg mivel.
2010. ápr. 5. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
kezdj el gyorsabb tempóban sétálni, aztán ha már jobban bírod kocogj+lépcsőzés+bicikli
2010. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyúrás mellett nem csak az izmaidat kell táplálni hanem a tüdődet is fejleszteni.. aki szedi a sok izomtömegnövelő szart legtöbbször náluk szokott előfordulni ez az eset.
2010. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát jah zúzz focizhni mert nem bírod a tempót
2010. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy hiába vagy 90 kiló izom. De le merem fogadni, hogy azért van rajtad egy kis felesleg mert kizárt dolog , hogy 90 kilóssan és ha az szállkás izom, hogy ne bírd a terhelést. Amúgy hány centi vagy?
2010. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És kihagytam szedtél valamit? pl: kreatin stb...? mert ezek a tüdőre is hatással vannak és a vér ellátásra is.
2010. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
natur 90 kg van rajtam hát mint minden természetes srácnál :) nagy darab vagyok
2010. ápr. 5. 21:23
 7/9 A kérdező kommentje:
és még csak fehérjeturmixot se ittam - SEMMIT
2010. ápr. 5. 21:23
 8/9 A kérdező kommentje:
185
2010. ápr. 5. 21:24
 9/9 anonim válasza:
valszeg komoly vitaminhiány állhat a háttérben, ennek nézz utána még most!
2010. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!