Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben zavaróan hidegnek...

Futás közben zavaróan hidegnek érzem a levegőt, pedig már tavasz van. Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég kezdtem el újra futni, de 5-10 perc után hidegnek érzem a levegőt belélegzésnél és a végére a torkom is fáj egy kicsit, ami ugyan hamar el is múlik, de futás közben zavaró. Az orrom is szokott folyni, bár én télen-nyáron fújom az orrom, így ezen már meg sem lepődök. Tudom, hogy sokan télen is futnak, én mégis hidegnek érzem a 15-20 fokot is. Valamit rosszul csinálok? Igyekszem az orromon át levegőt venni.

2016. ápr. 13. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Öltözz fel rendesen, majd megszokod
2016. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az orrodon veszed a levegőt akkor nem kéne h hidegnek érezd...
2016. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár azt hiszem nem fogalmaztam egyértelműen. Több réteg ruha van rajtam, így nem azzal van a gond, hogy fáznék, hanem hogy a belélegzésnél érzem hidegnek a levegőt, ez okoz nehézséget. :(
2016. ápr. 13. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg még nem melegebb az idő, addig ne feszegesd a határaid, ne vedd túl mélyen a levegőt, fokozatosan hozzászoksz, ahogy megedződsz, jó időben lehet nagyobb terheléssel futni, mélyebb levegővétellel
2016. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, megoldódott valahogy? Hasonlóan vagyok, hogy most lehűlt a levegő, megfájdul a torkom.
2022. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!