Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alábbiak alapján meglesz a...

Toast_with_Eggs kérdése:

Az alábbiak alapján meglesz a lapos has?

Figyelt kérdés

Tipikus alma alkat vagyok és az a pár plusz kiló mind a hasamon van. Napi terv: 1500 kcal bevitel, 40-60 perc normál tempójú séta kb. 10 kg súllyal, 45 perc kardió, 8 perc hasizom edzés. Heti egy pihenőnap, amikor csak a bevitelből tartom a deficitet.

50 kg, 164 cm, nő



2016. ápr. 13. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a makrók is rendben vannak, akkor ennek bőven elégnek kell lennie. Bár a zsírégetéshez semmi köze, de én a hasra több időt szánnék.
2016. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Elég lehet, ha nem is a totál top formához, de alakulnál vele egy ideig.
2016. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Zsírégetéshez akkor mi a legcélzottabb eljárás? Mindenfelé mást olvasok. Személyes tapasztalatokat várnék.

2016. ápr. 13. 20:18
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
A gyors gyaloglás pl elég jó vagy a bicaj, ellipszis tréner, lépcsőző gépezés. Nekem az utóbbi jön be, de mindegy, mert a többi is fa sza, ha jó az étrended. tehát vagy 60 perces aerob edzés, vagy 20-25 perces HIIT (intervallum kardio).
2016. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Odafigyelek a makrókra, a fehérjére főleg és a napi 5-szöri étkezésre. Kalóriabázison vezetem az étrendem.

2016. ápr. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!