Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azzal kapcsolatban szeretnék...

Azzal kapcsolatban szeretnék kérdezni, hogy milyen eredményre számíthatok az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés
176 cm magas srác vagyok (17 éves) , 60 kg körüli a súlyom. Vettem egy Aptonia MASS GAINER nevű 26%-os tejsavó fehérjét.Heti 3db 2 órás thai box edzéssel, illetve 4 nap súlyzós edzéssel a fehérje szedése mellett milyen eredményekre számíthatok? (Gondolok itt az izomzat fejlődésére)

2015. szept. 15. 18:20
 1/7 Sowilo ***** válasza:

Semmilyenre. Ez amit vettél egy szar tömegnövelő, nem fehérje. De fehérjére sincs szükséged, ha nincs egy rendezett, kiszámolt étrended. Ennyi edzésnek meg túledzés lesz a vége, nulla, azaz 0,0% eredményre számíthatsz.


Ha izmosodni akarsz, akkor ne thai boxolj, az ott hátrány. És a súlyzós edzést is hátráltatja a thai box. Döntsd el, melyik a fontosabb. Kezdj el egy heti 3 napos teljes testes edzéstervet, ajánlom a starting strength c. könyvet, a powerbuilder e-bookot, és a sárga kapszulát, de abból csak a kajával foglalkozó részt.

2015. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért ilyen segghülye mindenki? a "fehérje" csak fehérje, ugyan olyan mintha menennél ugyan annyi csirkét... nem csodaszer, meg semmi, SŐT rosszabb, mint a szilárd tápanyag!
2015. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Heti 2 kondi elég lesz. Olvasd el a Sárga Kapszulát, legyen étrend.
2015. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a thai box edzés nem egy megszámlálható dolog, hogy darabban mérjük...
2015. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rich Piana vagyok, én vagyok az első aki elmondja, hogy a sima kaja jobb minden tápkiegnél... hogy miért én mondom el? mert piacra dobtam egy Real food nevű étrend-kiegészítőt és azt akarom, hogy minden csicska az én poromat vegye...
2015. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kisboltos ***** válasza:
Szóval nem mondta. Azt mondta egyél rendes kaját, és mellé mehetnek a kiegek. A ő cucca is csak egy kieg, és nyílván utal rá, hogy az ő terméke igazi kaja, még ha az is, mert nem hülye. De nem mondta ki. Okos fickó ez.
2015. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!