Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan fehérjepor...

Létezik olyan fehérjepor amely nem tartalmaz SEMMILYEN stimulánst és "káros dolgokat"?

Figyelt kérdés
DIÉTÁHOZ , FOGYÁS segítéséhez kéne olyan napokra amikor nem fogyasztok húst vagy kevés fehérjét eszek.Edzés után fogyasztanám pl. turmixba keverve.

2016. ápr. 15. 20:44
1 2
 1/20 Cortez70 ***** válasza:
Vannk ízesítetlen sima fehérjék. Elég sok tápkieg cég árul ilyeneket. Van pl a scitecnek, biotechnek, myproteinnek, natura cégnek, nutriwhey,stb.
2016. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mondj példákat:

- stimuláns

- káros dolog

- "káros dolog"


Ha pontosan tudod, mit nem akarsz, akkor meg tudod nézni az összetevőket, hogy van-e bennük olyan. Sőt ha nekünk is elmondod, pontosan mit nem akarsz, mi is könnyebben segítünk. Azért mondom ezt, mert nem biztos, hogy ugyanarra gondolunk stimulánsok és (idézőjel)káros dolgok(idézőjel) alatt.

2016. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Persze, szinte mind ilyen. De a teljes napi fehérje mennyiséget nem pótolhatod vele.

Legutóbb mhn 100% whey pro-t vettem, szerintem ebben sincs semmi stimuláns

2016. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Cortez70 ***** válasza:
Stimuláns nincs az ízesítettekben sem, de akinek az édesítő is mumus, az igyon sima ízesítetlent.
2016. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy nem vagyok járatos a témában. Nem tudom mi számít károsnak. Én csak fogyni szeretnék.Nem akarok nagy puffadt izmokat, meg azt, hogy bajszom nőjön (lány vagyok, és ilyen káros hatásokat hallottam róluk).
2016. ápr. 15. 20:57
 6/20 anonim ***** válasza:
jóvan, trbo diétázz inkább meg egyél zsírégető ételeket
2016. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
ezen most megreccsentem. Mitől nőne bajszod te? fingod nincs hogy miez az egész, itt hagyd abba még szerintem keress más elfoglaltságot.
2016. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nagy izmod soha nem lenne kox nélkül. Még egy férfi sem lesz soha nagyon izmos naturálban, nemhogy egy nő huszadannyi tesztoszteron termeléssel. Fuck woman logic.
2016. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen bolti készítmény nem okoz ilyeneket.
2016. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagy puffadt izmok, meg bajusz max szteroidoktól lehet... azok viszont jóval drágábbak, mint a proteinek, tehát nem fogják őket belekeverni, abban biztos lehetsz! ;)


A fehérjepor csak kaja, nem több. A tejből kivonják a tejzsírt, tejcukrot, a maradék savót kiszárítják, és ezt árulják por alakban, natúron, illetve ízesítve.

Az összes káros anyag, ami benne lehet, az az édesítő, meg amivel ízesítik. Ki merem jelenteni, hogy egy porból készült Cappuccino sokkal egészségtelenebb!

2016. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!