Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy magyarázzam meg anyámnak...

Hogy magyarázzam meg anyámnak hogy a tejsavófehérje nem tartalmaz szteroidokat meg ilyen baromságokat? Ne mondjátok hogy a tiétek nem ezt gondolja a testépítő étrend kiegészítőkről.

Figyelt kérdés
Hajthatatlan, hogy ez "tele van mindenféle szteroidokkal, ami felborítja a hormonháztartásod". Persze, az ő helyében én is félteném a fiam, de azért akkor legalább először utánanéznék hogy mi is ez. És akkor legalább ő is rádöbbenne hogy lényegében kaja. Ráadásul igen minőségi.

2015. jan. 6. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Az én szüleim is ilyenek voltak, aztán leültettem őket, elmagyaráztam hogy készül és pontosan micsoda is, aztán elmagyaráztam hogy a szteroidok hogyan hatnak, hogy néznek ki stb. A végére ők is látták hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. A következő az volt hogy ennyi fehérje egészségtelen és tönkreteszem a vesém. Erre megmutattam nekik hogy mennyi kajában van ugyanannyi fehérje mint egy adag porban. Most már nemhogy semmi bajuk nincs vele, van hogy ők mérik ki nekem a shakerbe :D
2015. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vicces, amit mondok: szerintem ha semmiképp nem engedi, használd titokban! Edzés után szerintem nem gáz, biztos meg tudod beszélni a teremben, hogy rakják el a proteined (ha esetleg szekrényed is van, akkor meg sima ügy). Kellemetlen, mert így otthon nem tudod használni, de edzés után a legfontosabb, ha ez megvan, akkor már előrébb vagy. A meggyőzés szerintem esélytelen.
2015. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Veszel a sajaf penzeden es iszod. Ha latja hogy nem nő melled akkor majd megerti.
2015. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2015. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2015. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Szerintem a női agy számára, és föleg egy fiús anya agya számára vannak olyan fehér foltok, amelyek általános érvényben jelen vannak, és lehetetlen leküzdeni őket.


Az egyik ilyen éppen ez a kérdés, kb. minden fiús anya számára.

A másik, hogy miért sokkoló a fiú számára, ha mosáskor, vasaláskor bugyinak nevezi a fia alsógatyáját.


10ből 10 anya küzd ilyen nehézségekkel :D

2015. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig az enyém nem gondolja ezt, ugyanis tudja, hogy nem vagyok olyan hülye, hogy ártani akarjak magamnak, se olyan hülye, hogy ne tudjam, mit eszek. Értelmesen lettem nevelve nagyjából, és én is értelmes vagyok, tehát racionalizmus és bizalom van.
2015. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért nem kell lehülyézni a szüleim, inkább csak tudatlanok. Azt is vegyétek figyelembe, hogy biztos van olyan dolog amit szüleitek jobban tudnak mint ti, szóval ez kölcsönös.
2015. jan. 6. 20:29
 9/14 anonim ***** válasza:

A tájékozatlan a jó szó kérdező!

Amúgy Washnak igaza van, ha értelmesen elmagyarázod nekik, hogy mi a szteroid és a fehérje között a különbség, biztos megértik.

2015. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg anyukádtól, lehet-e szteroidot venni a tescoba!?
2015. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!