Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Protein port hogyan kell...

Protein port hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
A csomagolásra az van írva,hogy minden nap 2x kell inni belőle,pihenőnapokon is.Szerintem ez nagyon nagyon sok.Nem elég edzés után meginni egy adaggal?

2016. ápr. 16. 15:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Edzés közben a szervezet glikogénraktárai (a glikogén az izmokban tárolt glükóz) vészesen lemerülnek, és ha nem pótoljuk őket mi magunk, a szervezet megoldja máshonnan - mégpedig a bevitt fehérje rovására.


Ez az anabolikus kapu és ezért kell fehérjeport inni :)

2016. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Cortez70 ***** válasza:

Baromság. Nem merül le egy edzés alatt az összes glikogén. Max több órás edzés alatt lenne valamennyire alacsony. Eleve eszünk 1-1.5 órával edzés előtt és van a májban, izmokban is bőven tartalék. Tehát akkor sincs gond ha 1-2 órával edzés után megy kaja. Semmi hátrányod nem lesz, sőt a gh nagyobb is lesz.

Persze lehet inni turmixot, én is iszom, mert jól esik, de nem muszáj ezt halálosan mielőb megtenni. A napi össz kajabevitel számít, nem csak az edzés utáni. Szevasz.

2016. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
De annyi pont kifogy, amennyit nem rossz dolog pótolni.
2016. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Cortez70 ***** válasza:
Pótolod majd, de semmi bajod nem lesz ha nem negyed órán belül iszol vagy eszel. Sőt a GH szint magasabb is lesz addig.
2016. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem ezt magyarázom öt napja? :)
2016. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én nem írtam, hogy baja lesz, csak azt, hogy akkor a szervezet sokkal jobban be tudja építeni a fehérjét.
2016. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Cortez70 ***** válasza:
De nem tudja jobban beépíteni, mintha rá fél vagy 1 órára ennél. Én meg ezt mondom. Tapasztalat. Régen én is hittem a gyors visszapótlásban. Ma már nem kapkodok ezzel, majd eszek vagy iszok edzés után valamikor, de nem rögtön. Semmit nem estem vissza, sőt 45 évesen most vagyok jobb formában. Na mindegy nem látom további értelmét a vitának, nem tudunk úgysem közös nevezőre jutni.
2016. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Igaz, azért jó vita volt.

Egyébként én tisztelem azokat akik tapasztaltabbak mint én és abban amit utoljára írtál teljesen igazad volt és elnézést kérek a korábbi hangnemért. Én is sokat tanultam abból amit leìrtál

2016. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Cortez70 ***** válasza:
Én is durva voltam. Akkor peace és jó edzést. :)
2016. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Köszi, neked is :)
2016. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!