Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan alakítsam ki az edzéste...

Huziga kérdése:

Hogyan alakítsam ki az edzéstervemet?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, 164 cm 48,5 kg. December (52 kiló voltam) óta járok konditerembe. Márciusig heti két alkalommal edzettem személyi edzővel teljes testre. Szépen formálódtam, lement rólam 2 kg, egészséges étkezés mellett.

Aztán gondoltam egyet és egyedül próbáltam boldogulni. Heti 4 alkalomra váltottam, sok lett a kardió, főleg intervall formában, mellé pedig elkezdtem egyre kevesebbet enni. Az lett az eredménye, hogy lefogytam 48,5 kilóra, kimerültem stb.

A személyi edző tanácsa: több súlyzós edzés, kevesebb kardió, rendes étkezés. Ezzel tisztában is vagyok, de nem tudom összerakni egy heti edzésemet.

A combom a kritikus pont, nem szeretném, hogy visszajöjjön rá a leadott zsírréteg, viszont lassan nem lesz derekam. Ördögi kör ez!

Szóval heti hány edzés legyen és az hogy nézzen ki?


2016. ápr. 18. 10:30
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Heti 3, teljes testes súlyzós edzés kellene. Találsz ilyen tervet a bodybuilder honlapon.
2016. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!