Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyak izomláz létezik? Lehet...

Zepney kérdése:

Nyak izomláz létezik? Lehet borogatni?

Figyelt kérdés
Nem tudom ismeritek-e, de van az a helyzet amikor egy szivacsra fekszel és kapsz egy piros csíkot, amit odatesznek a kezedhez, amit el kell érned (tehát felhúzni magad 80szor, de nem annyira hogy felülj, hanem csak,hogy a kezed elérje a piros csíkot) Remélem érthetően fogalmaztam.. na ez történt velem is, és valamiért nem a hasam fáj hanem a nyakam.. mintha izomláz lenne.. a nyakamba (?) Lehet borogatni? Vagy mit lehet csinálni vele?

2016. ápr. 21. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ugyanolyan fejleszthető és dolgoztatható izmok vannak ott is máshol,ezért persze hogy lehet izomláz.

általában nyak edzéstől,de ha valaki régen csinált felülést,hasprést akkor az is tud csinálni,mert gyakorlat közben tartania kell a nyakizmoknak vízszintesen a koponyát ami 5-6 kiló.

jobbra-balra forgatva a fejed nézegess át a vállad felett lassan fokozatosan egyre jobban megnyújtva az izmokat,ez enyhítheti.

2016. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm ^-^
2016. ápr. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!