Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez izomláz vagy valamilyen...

Ez izomláz vagy valamilyen sérülés?

Figyelt kérdés

Vasárnap edzettem, és csináltam kétféle hasizom gyakorlatot, egyet a fitlabdan haspréseztem, a másik pedig a ferde padon a térdemet húztam a mellkasomhoz. Ettől a két gyakorlattól olyan szinten fáj a hasam, már 2.napja, hogy nem tudom lefeküdni ( mámint le tudok de irtózatosan fáj) mert ha megfeszül akkor nagyon fáj. Vagy ha nyújtózkodok akkor is érzem. Meg kisebb erőfeszítésnél is előjön

Szerintetek ez csak egy izomláz ami kicsit hosszabb és fájdalmasabb vagy esetleg valami sérülés történt?


2016. ápr. 26. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg elszakadt a hasizmod, azonnal menj orvoshoz!
2016. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég nehezen tudok ezektől a gyakorlatoktól izomszakadást elképzelni...

Eleinte az izomláz nálam is a második napon jött elő. Ha holnapra nem enyhül, a biztonság kedvéért lássa doki, de nem hinném, hogy nagyobb baj lenne.

2016. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szakadás azonnal fáj, az izomláz 24-48 óra után ér csúcspontra, és utána elmúlik, mintha sosem lett volna. Ha holnapra nem csökken érdemben a fájdalom, akkor fordulj orvoshoz.
2016. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára már enyhült szerencsére, szerintem csak izomláz volt akkor :)
2016. ápr. 27. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!