Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Néhány 5 év tespedés után...

Néhány 5 év tespedés után edzett és valami nincs rendben a mellizmommal. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Tehát egyszer edzettem csak. Tárogatás, fekvenyomás egyáltalán nem dolgoztam nagy súlyokkal. Napokig izomláz. Néhány nap után elkezdtem lazán nyújtózkodni. És az után jött ez a fura tompa fájdalom ( nem éles mint izom- vagy ínhúzódáskor). Meg égő érzés. Úgy érem nagyon merev az izom. Most 9 nappal az edzés után alaphelyzetben már semmit nem éreztem. Óvatosan nyújtom hát rohadtul merev, tompa fájdalom kicsit égő érzés, igaz már kevésbé mint 1 hete. Természetesen így nem edzek.


Mi lehet ez?? Nyújtsam vagy ne?



2016. febr. 8. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

"Néhány 5 év" :D


Semmi gond amúgy, elmúlik.

2016. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*helyesen :)

5 év tespedés után edzettem és valami nincs rendben a mellizmommal. Mi lehet?


Ja és csak az egyik oldalon rossz a másik tök jó.

2016. febr. 8. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
5 év tespedés után átmozgatással kellet volna kezdeni, nem az első edzésen rommá szaggatni a mellizmod például.
2016. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sima izomláz.
2016. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Semmi rommá szaggatás nem volt :)

A tárogatás lehet a bűnös azt se csináltam nagy súllyal de ott nagy az erőkar ugye.


Izomlázzal és mindenféle húzódásokhoz 1000szer volt szerencsém ilyenhez viszont még nem.

2016. febr. 8. 23:30
 6/6 anonim válasza:
Megerőltetted, nem volt átmozgatás, valószínű a csonthártya gyulladt be, hülye nőmnek is volt ilyen, egy-két hétig fáj azt elmúlik, addig csak átmozgatás súly nélkül, hogy ne álljon be.
2016. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!