Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportok jók olyankor,...

Milyen sportok jók olyankor, mikor az ember legszívesebben ordítana dühében meg leverne valakit?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék otthonra box-szettet, de -a lakóközösség többi tagjától eltérően- belém sajnos több szociális érzékenység szorult ennél.. :) Persze teremben is lehet, de a közelemben nincs ilyen lehetőség és valami olyan kéne, amit tényleg bármikor csinálhatok. Volt egy időszakom, mikor ilyenkor elszívtam egy cigit, de ma már ennél hasznosabb dolgokkal szeretnék lenyugodni. Egyébként nem gyakran van ilyen érzésem, de most nagyon megbántott/felhúzott a hozzám legközelebb álló személy...:( És hát veszekedés helyett is jobb, ha az ember kimozogja magából a feszkót.


Pl. jógázni tuti nem bírnék ilyenkor..:))



2016. ápr. 28. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokismétléses húzódzkodás sorozatok vagy tolózdkodás, én ezt csinálnám.
2016. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt lehagytam, hogy nő vagyok.. :D
2016. ápr. 28. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Fuss át a szomszéd faluba. Aztán fuss vissza.
2016. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Agresszívként a boksz biztosíték lenne pár monoklira. Főleg kezdőként. Az ilyen helyeken hamar elrendezik a dühöngő embereket. Ettől függetlenül nem beszéllek le a küzdősportról, de meg kellene tanulnod kezelni a dühödet.
2016. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mégis hol tanulhatná meg legjobban kezelni, ha nem az edzésen. Kap egy nagyot, egy életre megjegyzi, hogy sose dühből cselekedjen.


A futás is jó, de egy boxzsákot is be tudsz szerezni, nem olyan hangos az, ha nem ordítasz mellé :)

2016. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amit kristóf írt az nem rossz.

kiválasztasz egy gyakorlatot és monoton módon addig csinálod a 15-20as sorozatokat amíg bírod.

2016. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Crossfittesek szoktak őrjöngeni meg rángatózni a rúdon, próbáld ki. Annyi értelme van, mint a zumbának, csak ők súllyal csinálják, és ezért menőbb :D
2016. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!