Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen belső combizom tornagya...

Milyen belső combizom tornagyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
igazából azon gondolkozom, hogy neked konkrétan a belső combizom a legnagyobb problémád? Tehát hogy minden más tökéletes? mert ez egyébként egy sokadrangú izomcsoport. Ezért nincs is rá túl sok gyakorlat. pl tárogatás gépen. De mondom, halál fölösleges, mert gyakorlatilag az alap lábgyakorlatoknak elégnek kell lenni rá (guggolás, kitörés, stb..)
2010. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát :) igazából azt mondják jó alakom van, de szerintem nem elég feszes a fenekem és egy pici felesleg van a combom belső részén.. meg persze egy csomó hibát fel tudok sorolni mert ugye olyan nincs hogy meg legyek elégedve magammal :P :)

Amúgy azóta találtam egy jót: oldalt fekszel, a felső lábad térdét lerakod a földre, de úgy hogy közben a gerinced meg a másik lábad egyenes maradjon.. és így az alsó lábat emelgeted - > olyan mintha egy nehezéket emelgetnél, és elég hatásos :D tegnap kipróbáltam és annak ellenére hogy sokat nyújtottam van egy kis izomláz :P

2010. ápr. 9. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a lagymatag hülyeséget és csinálj kitöréseket, ha birod súlyzóval, úgy hogy haladj előrefele, ne lépj vissza. Ha másnap nem bírsz menni és nem tudsz leülni a wc-re, elindultál azon az úton, ami a tuti segg és comb felé vezet.
2010. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!