Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapadós rövid futónaci alá...

Tapadós rövid futónaci alá szoktatok bugyit, tangát felvenni? Vagy egyáltalán nem kell semmit?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom én ki se bírnám bugyi nélkül vagy tangában az edzést. Az nem arról szól hogy minél szexibb legyél.
2016. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, csak a bugyi eléggé átlátszik az ilyen tapadóson és engem zavar. Mert nem zárt teremben, hanem utcán futok. Látja a szomszéd, meg mindenki. Nem divatozni akarok félre ne érts, de alapból is elég szégyellős vagyok, ez meg elég kellemetlen így. :)
2016. máj. 6. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak bugyit vegyél fel, lehetőleg tangában fuss. De az igazi az, ha nincs rajtad semmi ;)
2016. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt engedd el hogy átlátszik, a futógatya kidörzsölne bugyi nélkül.

Amúgy nem tudom neked hogy látszik át, vagy milyen futónadrágod van, nekem nem látszik át, max ha "bevág" valahol (nem tevepatára gondolok), de akkor meg vegyél fel hosszabb pólót vagy pulcsit és meg van oldva.. A műszálas nadrágba beleizzadni meg futni bugyi nélkül se kényelmes nem lesz, se egészséges.

2016. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk valaminek a testnedveket is fel kell szívnia. Oké, köszönöm.
2016. máj. 7. 08:02
 6/7 Krisztike 95 válasza:
100%
Én egy vékony tangát azért felhúzok alá.Nem feltűnő annyira hátul, úgy is a popsiban van. Ez egy fehér színű.Elöl úgy is nem annyira feltűnő a bugyi .Az izzadságot felszívni megteszi.Van egy vékony anyagú rövid fekete tapadós nacim az alá nem szoktam húzni semmit.De nem is izzadok úgy benne.Pólót azt szoktam húzni de csak derékig érőt,futás közben zavar ha popsim is takarja.
2016. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Én mondjuk fiú vagyok, de én is szoktam venni egy sport-tangát a futógatya alá, mert különben nagyon látszódna a szerszám formája. :)
2016. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!