Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás betonon vagy aszfalton?...

Futás betonon vagy aszfalton? Van közte különbség vagy mindkettő ugyanolyan káros?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen más a visszaverődési rezgés. Az se mindegy hogy sz_rba vagy f_sba taposol.
2010. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a kis eltérés lényegtelen, mindkettő káros!

Ezért kell jó cipő!

2010. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy lényegtelen. Itt nem pár kmről van szó, ha több éven keresztül azon futsz, az több ezer kilóméter. Képzeld el, eltelik 30 év, jönnek az ízületi panaszok. Ha a klónod aszfalton futott ő talán tud járni, míg te betonon futó mankóval mész. Jó, picit túlzok, meg nem tudom, hogy melyiknek milyen a rezgése futáskor, de a lényeget akartam kifejteni vele.
2010. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az aszfalt és beton ugyan az! ha félted izületed akkor fus terepen de igazából én jobban szeretk keményen futni jobb az elrugaszkodás amugy elöb utob ugy is fog fájni csak idő kérdése hidd el!!:) Gondolom nem élsportolsz tök mindegy hol futsz lényeg, hogy mozogj és jol érzed magad! Jó futást:)
2010. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!