Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biztonságos a Margitszigeten...

Biztonságos a Margitszigeten futni?

Figyelt kérdés

Korábban olvastam bizonyos támadásokról és emiatt nem merek egyedül kimenni futni. A leginkább a szombat és vasárnap reggeli órák (fél7-7től) érdekelnének. :)


Köszi a válaszokat!


2016. máj. 19. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hordj magadnál paprika sprayt
2016. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egész Bp-n vannak "támadások" ennyi erővel az utcára se menj ki...
2016. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Micsoda értelmes válaszok :)
2016. máj. 19. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről nincsenek információk. Budapesten akárhol megtámadhatnak. De ha ez megnyugtat, a Margitsziget jóval biztonságosabb, mint a VIII. kerület legtöbb része. Én gyakran járok arra futni (többnyire átmenőben, de néha-néha teljes körre is), mindig a külső körön (rekortán). Gyakorlatilag nincs olyan idő, amikor ott ne futnának emberek. Az mindegy, hogy esik, havazik, vagy 40 fokos meleg van, reggel vagy éjszaka van, mindig találkozni fogsz futóval, ha mész. A futók azok szerintem azért nem szoktak olyan agresszívek lenni és direkt lányokat megtámadni. A tömeg az szerintem ad egy biztonságérzetet.
2016. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Micsoda értelmes válaszok :)"


ne haragudj, de hülye kérdésre, hülye válasz...

2016. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!