Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biztonságos este a Népligetben...

Biztonságos este a Népligetben futni?

Figyelt kérdés

Rendesen ki van világítva a fútókör?

Mennyire kátyús az aszfalt?


Légyszi, írjátok meg a tapasztalataitokat!

Köszönöm!



2015. okt. 26. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy 40kg-os csajnak, vagy egy 85kg-os pasinak?
2015. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

3 orzo vedo tanfolyamot vegzett staffival barmikor mehetsz egy fejlampaval.

Egyedul nem mennek.

2015. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy 62 kg-os csajak és egy 72 kg-os pasinak :)


A kérdésem csak arra vonatkozott, hogy mennyire kell kerülgetni este a kátyúkat. Úgy emlékszem ott nincs rekortán pálya, csak aszfalt, ami néhol eléggé hepe-hupás. Ezért kérdeztem a közvilágítást, hogy rendesen látszik-e a "pálya" minősége vagy sötétedés után inkább már nem javasolt futni menni, mert esetleg bokatörős lehet.

2015. okt. 26. 10:31
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát elég veszélyes, sok a b**i, b*cs melegek, de őket, csak így tudom hívni, sok a drogos, a prosti, az ő stricijeik, kuncsaftjaik, lehetnek zsebesek, balhésok, részegek, utcagyerekek, esetleg ha olyan kis csaj vagy meg is erőszalkohatnak, vagy elrabolhatnak... szerintem ha csaj vagy ne erőltesd, de egy erős férfinak nem hiszem, hogy sok baja lenne. A Népliget elég veszélyes, lepusztult, a Városliget sokkal biztonságosabb, kevesen is futnak a Népligetbe. Itt tényleg a csövesek, b*zik, prostik, drogosok vannak nagy számban, nem a sportolni kívánó, normális, rendes emberek.
2015. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Köszönöm. Eddig csak egyszer voltam sétálni, egy vasárnap délelőtt, akkor nagyon nyugisnak tűnt ilyen szempontból.


Orczy-kertről van tapasztalatod? Vagy bárkinek?

2015. okt. 26. 10:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Negyedik. Elkeserítő, pedig annyira szép és még a levegő is tisztának tűnik.
2015. okt. 26. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát így ketten már talán bekockáztatnám, de ink. ne, ha az a 72 kg nem takar valami nagyon jó izomtömeget, vagy jó harcművészeti tudást. Amúgy ja, szar az aszfalt, vannak kátyuk is, de fejlámpával megoldható... Szerintem inkább menjetek a József Attila lakótelepen lévő futópályára.
2015. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az le is van gumizva és normális a környék.
2015. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezek után inkább hagyom a Népligetet :)


Az Orczy-kert érdekelne még, szintén esti futás miatt.

2015. okt. 26. 10:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Én biztonságban vagyok éjel népligetben, mivel mindenkivel pacsi viszonyban vagyok, akitől esetleg félni kell ott, viszont pont ezért mondom, ne erőltessétek... Nem valószínű, hogy nagyon berántanak 2 futót, mivel egy futónál jó esetben nincs semmi, de valamelyik cigányt olyan hangulatban találjátok, aztán elvernek titeket csak úgy alapon.
2015. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!