Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak 32 évesen...

Mit sportoljak 32 évesen "szűzként"?

Figyelt kérdés

Soha semmit nem sportoltam (na jó középsuliban röplabdáztam, de nem komolyan).

Összevissza étkezem, rengeteg csokit, sütit, nagyon sok cukrot viszek be.

Eddig nem is volt baj, 163 cm-hez átlag 55 kiló voltam. De most fél éve ülőmunkám van (ez is lesz már- előtte vendéglátásban dolgoztam).

3 éves a fiam , és elkezdtem hízni. Gondolom az ülés, a mindenhova kocsival járás, és a rossz étkezés.

Kb 60-65 kg vagyok, nem szoktam mérni magam. De minden tavalyi ruhát kihíztam. Buggyanok ki belőlük.

Úgyhogy az elhatározás megvan, hogy valamit mozognom kell. De mit? Ami nem halálra kínzós, de azért minimálisan eredményes. Fiam bölcsistársának anyukája tabata edzésre jár, hívott, hogy próbáljam ki. Próbáltam utánaolvasni, de kezdőként szerintem ott halnék meg...

Zumba? Torna? Futás? Hullahopp karikám is van otthon.

Ja, és úszni nem tudok.


2016. máj. 27. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
-nem derül ki az írásodból,hogy mi a cél ,lefogyni e,vagy csak sportolgatni e .....
2016. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A messiás visszatért!
2016. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásító diéta + sport, ennyi a titok.


Étrend:


[link]


Aerob, vagy intervallum edzés:


[link]


[link]


[link]


Illetve heti 3 teljes testes súlyzós edzés, az izomvesztés elkerülése érdekében (még épülhet is egy kevés izom). Plusz feszesebb lesz tőle a bőr is.

2016. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

A fő választási szempont szerintem az legyen, hogy olyat válassz, ami szórakoztat is. Sokkal könnyebb úgy kitartóan művelni, mint ha csak kötelező önkínzásként látnád.

Az a változat csak az acélakaratúaknak meg a mazochistáknak működik.

2016. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

1-es: igen, ezt a kis pluszt szeretném leadni, és szinten tartani magam 55-60 kg között.

2-es: nem tudom, miről beszélsz, ebben a témakörben ez az első kérdésem

3-as nagyon köszi a hasznos linkeket.

4-es, igen ezért gondoltam zumbára, vagy valami ilyesmire. De lehet, kipróbálok pár edzésformát, és maradok annál ami "tettszett".

2016. máj. 27. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

2#

hát szűz vagy, de van egy fiad! :D

2016. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe, mert a sportolás terén vagyok "szűz".
2016. máj. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!