Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen étrend és mozgás mellett...

Ilyen étrend és mozgás mellett normális ez a súly veszteség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hónapja kezdtem személyi edzőhöz járni. Heti háromszor 1 órát vagyok nála. Ilyenkor saját súlyos gyakorlatokat végzünk, haspréseket, kitörést, guggolást, különböző kézi súlyzós gyakorlatokat. Gyakran gépeket is használok, főleg karra, lábra. Heti egyszer pedig kardio edzés van, futógépen vagyok gyors sétában, és itt végzem a felsorolt gyakorlatokat. Emellett nagyon odafigyelek az étkezésre, napi kb. 1200 kalóriát eszem, krumplit, fehér lisztet és cukrot egyáltalán nem. Kb 3 l vizet iszom naponta. Igaz, hogy jobban érzem magam a bőrömben, és a ruháimon érzem a változást, de csak másfél kilót fogytam. Az edzőm azt mondta, ez nagyon jó, mert ezt a másfelet tartósan lefogytam. De bevallom, azt hittem sikerült már 3-4 kilótól megszabadulni. Annyira nem vagyok elkenődve, mert hosszú távra tervezem ezt az életmódváltást, de furcsállom a dolgot.


31 éves nő / 160 cm / 66 kg


2016. jún. 8. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!