Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak szerintem borzasztó...

Csak szerintem borzasztó visszataszító ez a tánckoreográfia?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fRh_vgS2dFE&list=RDfRh_vgS2dFE


Nyomatékosan kérek mindenkit hogy vonatkoztassanak el, a zenétől, az előadótól, és szorítkozzunk a tánckoreográfiára.


Valaki esetleg szakmai szemmel tudna rólam nyilatkozni? Mert számomra valami hátborzongató ízléstelen vonaglás amit leművelnek.


2016. jún. 23. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A hülye divat, amit twerkelésnek hívnak erősen rányomta a bélyegét.
2016. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"rólam" *róla
2016. jún. 23. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem a tini rajongóknak készült ez és egyben görbe tükör is nekik.

a tini kislányok szoktak így táncolni,amikor erotikusan akarnak mozogni erotikust hatást szeretnének kelteni és egy ilyen erőltetett minden erotikát nélkülöző elhamarkodott mozgássor lesz belőle.

röviden a lényege hogy "szeretnék benned vágyat kelteni,ugyanakkor félek is attól hogy mi lesz akkor ha feltámad benned a vágy".

pont amilyen egy tini lány,olyan ez a tánc is.

olyan mint amikor egy verset az előadó pontosan olvas fel,de nincsen benne semmi hangsúly,semmi érzelem.

2016. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!