Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bts ARMY-k! Ezek tényleg így...

Bts ARMY-k! Ezek tényleg így vannak?

Figyelt kérdés
A bts a koncerteken meg videókban tényleg azért "enyeleg" a másikkal mert a rajongóknak tesznek ezzel eleget?és Suga a való életben tényleg nagyon bunkón viselkedik?Erre nagyon kíváncsi vagyok ezért sok szeretettel várom a válaszokat 😄

2016. jún. 26. 01:01
 1/7 anonim válasza:
100%

Nem tudom pontosan mit értesz "enyelgés" alatt, de igen vannak úgynevezett fanservice-k amiket azért csinálnak az idolok, hogy a rajongóknak, ahogy fogalmaztál, eleget tegyenek. Ide betehető az is, hogy felhúzzák a pólójukat színpadon, illetve az is, hogy fogdossák egymást néha. De ezt most nem úgy kell venni, hogy ezeket ők magukra eröltetik, Koreában az ilyen dolgok sokkal elfogadottabbak (saját nemen belül, főleg azért mert sok a csak fiú illetve csak lány iskola), mint mondjuk nálunk. (És ez nem egyenlő azzal, hogy elfogadóbbak a melegekkel szemben, sőt, éppen ellenkezőleg)


Arra, hogy Suga bunkón viselkedik viszont tényleg nem tudok semmit írni, én sosem találtam őt bunkónak. De ha esetleg tudsz példát mondani, talán tudok segíteni értelmezni ahelyzetet :D


Ha más kérdésed van szólj nyugodtan^^

2016. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Enyelgés alatt azokat értettem hogy fogdossák egymást meg mindig ölelkeznek

Azért gondolom hogy Suga bunkó mert nagyon sok fanfictionban az van hogy egyfolytába káromkodik és a rajongókkal is csak próbal kedves lenni...de tudom hogy a fanfictionok nagy része nem a valóságra épül.Ezért is kérdeztem meg hogy a való életben is ilyen-e mert nem tudtam eldönteni:o De azért nagyon köszönöm a válaszod^^

2016. jún. 26. 18:09
 3/7 anonim válasza:
100%
Nos hetük közül ugye ő a második legidősebb és azt tudom h ő szokott a fiatalabbak között rendet rakni de nem erőszakos és nem is bunko
2016. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Akkor nem, egyáltalán nem bunkó, nagoyn aranyos :)
2016. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%

Az idolok közül nagyon sokan beképzeltek Pl.: Jackson (got7) de persze nem mindenki, pl.: a winner és a bts közül egyértelmű, hogy melyik a visszafogottabb komolyabb banda. Ezt a koncert vidikben, műsorokban ha figyeled észreveszed a viselkedésén.

És a BTS meg pont az a banda akinek elég nagy pofája van ilyen téren. Én nem bunkónak nevezném hanem inkább beképzeltnek. De ettől függetlenül nincs bajom velük én is hallgatom őket, meg cukik stb. Az ilyen enyelgés meg szerintem is csak a műsor meg a hírnév miatt van. Ezt se mindenki csinálja. De ugye a koreai fanoknak bejön, mert nagyon gyerekesek és éretlen meg ráadásul csajok is. Látja, hogy egymást puszilgatják és röhög rajta. Röhög pedig, nem vicces.

2016. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Huha... Hát Jacksonról sok mindent el lehet mondani, de hogy beképzelt azt biztos nem :O


Ez a komoly meg nem komoly banda sem a legjobb fogalmazás. Egészen egyszerűen más az imidzsük. A BTS-nek sokkal fiatalosabb, kisfiúsabb a kisugárzása, de ez nem azért van mert nem komolyak, hanem egyszerűen ezt várják el tőlük. Viszont a háttérben ők is legalább ugyanolyan keményen dolgoznak, mint bármelyik banda.


Abba is belekötnék, hogy minden koreai fan gyerekes, illetve lány. Arra meg nem is beszélve, hogy ez az "enyelgés" bizony nem csak a koreai fanoknak jön be


(A kérdezőtől bocsánotot kérek az off-ért, de túl sok pontban nem értettem egyett az előttem hozzászólóval)

2016. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Suga szociofóbiás, ezért tűnhet úgy, hogy bunkó.

De nem akar ő az lenni, csak a betegsége miatt van ez.

2017. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!