Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen konditerem?

15 évesen konditerem?

Figyelt kérdés

15 vagyok.

Úgy gondoltam lejárok majd egy konditerembe. Bizonyítani szeretnék magamnak.

Nem fognak majd hülyén rám nézni hogy mit akar itt ez a kisgyerek ? :D


2010. ápr. 13. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is 15 évesen járok.Senki nem nézett hülyének.:S Bár én hazudtam és azt mondtam 17 vagyok mert 16 éven alul nem lehet elmenni(legalábbis nálunk)
2010. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj
2010. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Dehogy fognak:) Tapasztalataim szerint az "idősebbek" szívesen segítenek:) Járj nyugodtan,mindenkinek el kell kezdenie valahol!
2010. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a bíztató válaszokat :)
2010. ápr. 13. 22:00
 5/11 anonim válasza:
18%

Grat az okos kommentkehez.

Nehéz súlyok emelgetésétől lezáródnak a csontvégek, és a csontok megállnak a növekedésben.

Szerintem 3 évig legyen elég valami kézilabdázás, úszás, ilyesmi.

2010. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én elég korán kezdtem az edzést 13-14 évesen. Ebben a korban aki elkezd edzeni annak elég ha csak alapgyakorlatokat csinál, ilyenek a fekvőtámasz, húzódzkodás, felülés, törzsemelés stb...15 éves kortól elkezdhetsz gyenge súlyzós edzéseket csinálni és évről-évre fokozatosan és nem hirtelen (!) emelni a súlyokat! Ha hirtelen megemeled a súlyokat akkor a szervezeted nem fogja tolerálni a dolgot...Súlyos szív problémákhoz,vérnyomás problémáhkoz illetve izületi fájdalmakhoz vezethet!! Ezért arra ügyelj,hogy a súlyokat fokozatosan emeld. Sok szerencsét ;)
2010. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam én ezeknek már régóta hogy mennyire ajánlott az ilyen korban való edzés és semmi akadálya nincs.

testépitő oldalon is leirták hogy a növekedésben nem fog meggátolni ha gyúrsz.

persze nem akarok én egyből nekimenni a legnagyobb súlynak.

képességeimnek megfelelően fokozatosan elkezdeni.

2010. ápr. 13. 22:29
 8/11 anonim válasza:

Olvass sokat a [link] oldalon. Vannak jó cikkek amik segítenek Téged elindítani a sportban.(Jah és el ne felejtsd nézni a BB.TV-t az oldalon) ;)


Sok sikert!

2010. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki az okos kommenteket említi csak annyit mondanék, hogy a konditerembe járás nem feltétlen merül ki abban, hogy 200 kilóval guggol vki...Ha ésszel csinálja, és van segítsége, aki elmagyarázza a szabályos végrehajtást, emellett nem terheli túl(!!) a gerincét akkor semmi baja nem lesz. Rengetek testépítő 15 éves kora körül kezdte el ezt a sportot
2010. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hat én is elég koran elkezdtem. Kell vigyazni nagyon az olyan gyakorlatokkal, amik a gerincedet veszik igenybe, és az olyan izmokat, amik hosszucsontokon vannak. Ha nem vigyazol, akkor meg tud allni a novesed. Lab, gerinc foleg...ezekre kell vigyazn nagyon, de a tobbi gyakorlattal kapcsolatban is kérd ki valaki profibb velemenyet. Ha nem muszaj, akkor inkább varjal még picit vele.Nem hiába nem engedig 16 alatt.
2010. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!