Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdenék Street Workoutozni...

Elkezdenék Street Workoutozni hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Meggyoztek hogy a fegyencedzes nem tul kerek es a street workout elegge tetszik meg kondizni se szeretnek ezert szeretnek ebbe belekezdeni. A celom egy jo kis allokepesseg szerzes es izomzat felszedese, mellette kuzdosportolok is. 17 eves 68kg vagyok szeretnek segitseget kerni az etrenddel kapcsolatban. Inkabb tomegeljek vagy szalkasito etrendet egyek? Edzesterveket innen neztem ezek mennyire jok? [link]

2016. júl. 5. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy,de ne nyögj hangosan,ha házak közelében van az a sz@r akkor ne bömböltesd a ratyi zenéd!Ha hívod a szerelmed,aki szintén egy ratyi srác ne ott nyalakodjatok,és ne éjjel 11- kor gyere,mert akkor más már aludna,aki dolgozni is jár nem csak nyökög mint egy nokedli...Hát hozzánk ilyenek járnak,szal nekem megvan a véleményem róluk...
2016. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aikiboxer ***** válasza:

Vedd meg Gödrösi Ádám Street workout mindenkinek c. könyvét, elég jól megírt könyv. [link]


A Fegyencedzés meg a Street workout egy jól megírt részhalmaza, nem ellentétes a kettő. A fegyenc kezdő street workoutosoknak való, és elég jól megírt könyv ez is.


A Sárga kapszula című könyv meg alap itt is.

2016. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze jók ezek a Hunbars-os videók, illetve a 2. válaszolóhoz hasonlóan én is erősen ajánlom Gödrösi Ádám Street Workout mindenkinek c. könyvét. Étrendhez, pedig ajánlom elolvasni a Sárga Kapszulából a táplálkozás részt.
2016. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megvettem a Street Workout mindenkinek konyvet de eleg katyvasz az egesz, en alig ertem logikatlan az egesz:((
2016. júl. 8. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig a témában az a legjobb. Mi nem világos pontosan?
2016. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ömlesztett kicsit, a fegyencnel sorrendbe le volt irva minden itt meg kavarodás van. De elolvasom mégegyszer mert akkor csak en vagyok a hulye hogy nem ertem meg
2016. júl. 8. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
2016. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aikiboxer ***** válasza:
Nem értem a fegyenccel mi bajod van. A fegyenc tökéletes alapnak, azt csinálgasd, és ha már belejöttél, kezdj el hozzávenni más gyakorlatokat is.
2016. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Epp ezt mondom hogy a fegyenc logikus es jol megirott a street workout meg bonyolultabb es omlesztett
2016. júl. 9. 03:08
 10/11 aikiboxer ***** válasza:
A fegyenc is street workout ha játszótéren csinálod.
2016. júl. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!