Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet RALLY versenyző?

Z1s2o3l4a5 kérdése:

Hogyan lehet RALLY versenyző?

Figyelt kérdés
13éves vagyok és megőrülök az autókért és a sebességért meg a driftelésért! nagyon szeretnék RALLY versenyző lenni hogy lehetnékaZ?

2016. júl. 6. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak gokart versenyek, azokon elindulsz, ha kiemelkedő vagy, akkor van esélyed komolyabb szakába lehetőséget kapni. Ennek kb 1:1.000.000-hoz az esélye.


A másik, hogy van pénzed, veszel egy versenyautót, és elindulsz amatőrként, pénzt, szponzorokat gyűjtesz, és reméled, hogy egy idő után összejön annyi, hogy komoly technikát tudj használni

2016. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Veszel egy autót akàr papìr nélkül is. Felesleges dolgokat kipucolod belőle. Itt ott megerősìted. Ha van egy kis tehetséged a motoron húzol fel néhàny lóerőt. Ha van konkrét tipus akkor írok min mit lehet csinàlni. Karosszériàt kicsövezed.. na meg egy bukósisak és indúlsz libakergető rallyn . Ott sikered van akkor keresel sponzort és elkezditek csinàlni a komolyabb autót. Indulsz Marb (magyar amatőr rally bajnoksàg) régiós futamàn. Ott màr felfigyelnek ràd. Jó szerelők sőt fanatikus hülye autó b szerelők kellenek ès egy furik pénz ide màr. Egy tréler ....Mostanàban van autós iskolàknàl rally stìlus oktatàsa. Vezetés technikai centrumba is kipróbàlhatod magad.....
2016. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ÉS hány évesen érdemes elkezdeni ezt és milyen technológiaival? meg hogy?
2016. aug. 14. 18:45
 4/4 anonim válasza:
hello en is 13,5 eves vagyok de en mar mentem itt ott gokart szlalom stb szerintem ott kene elkezdened ahol en is kezdtem sokat kell kartozni aztan venni egy utcai swiftet,trabit,ladat vagy akarmit ami olyan arban van hogy van meg ra egy kis plusz penzedkb200ezer oszzesen kocsival avval tudsz menni szlalomban aztan eladod1,2ev utan es veszel egy rallycross autot swiftet duen en vannak jok szlalomrai is ha akarod irj ram facebookon domonkos bobi a nevem mutatok par jot.
2016. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!