Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 26 kilóméter biciklizés...

26 kilóméter biciklizés sportolásnak számít?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a szervezeted fejlettségéhez mérten kihívást jelent, akkor igen.

Onnantól sport valami, ha igyekszel egyre jobban kitolni a képességeid határait.

Biciklinél pl. ezt azzal tudod a legjobban elérni, ha többet mész emelkedőn nagyobb sebességgel.

2016. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kifejezetten csak a biciklizés miatt és rendszeresen akkor igen
2016. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rendszeresen végzed akkor igen
2016. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha naponta megcsinalod, akkor igen :)
2016. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aikiboxer ***** válasza:
Hegyen felfele igen.
2016. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. na mert ha csak dombon felfelé megy az nem sportolás...
2016. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért ha valaki ész nélkül nekiáll mászásra edzeni elég hamar szétcseszheti a térdét:D


26 kilométer elég kevés adat ehhez. Számít, hogy milyen rendszerességgel, mennyi idő alatt, meg hogy milyen szintekkel.


Meg amúgy a sportolás ha öncélúan csinálja az ember inkább az, amit az előző válaszadó mondott, hogy az ember kitolja a teljesítményének a határait.


Most például én napi húsz kilométert mentem oda-vissza munkába, amiben aránylag elég sok szint is volt, az nekem mégse sportolás volt, hanem munkába járás.

De amikor hétvégente eljárogattam biciklizni és 20 kilométerrel kezdtem aztán eljutottam a 120-akig azt már sportolásnak hívom, mert igyekeztem minél jobb átlagsebességgel minél több utat megtenni.

2017. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!