Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb önvédelmi...

Melyik a legjobb önvédelmi sport az utcára?

Figyelt kérdés
gondolkodtam már a bokszban, vagy a krav maga-ban, vagy a judoban , de nem tudom mi lenne a legjobb .

2016. júl. 14. 10:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Az utcán nem szabályos verekedés van ott nincs bíró hogy a földön ne verjenek ott késsel, bottal, kővel is támadnak ezért ide nem elég az önvédelmi sport persze nem hátrány, itt verekedés van ami meg már technika és azt ugy tudod elsajátítani minnél többet csinálod drága roma testvéreinknek ezért megy ilyen jól mert az elemi helyett az utcán teszik veszik magukat.
2016. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
A futás.
2016. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utcára a futás és a krav maga. Bár a krav maga nem sport, hanem önvédelmi rendszer.
2016. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy önvédelmi sport.


A futás jó dolog, kivéve, ha veled van a csajod. Akkor kicsit érdekesen néz ki a dolog.


Magas szinten minden jó, én az ökölvívást ajánlom alapnak. Mellém vagy utána lehet krav magát, defendot.

2016. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Pisztoly, kard, kés


vagy thai box, box, stb

2016. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

ökölvívás és a defendo.

ha nulláról indulsz akkor heti 3 boksz és 2 defendo.

és a futás??

ha a nőddel a gyerekeddel vagy mindkettőjükkel vagytok amikor betámadnak akkor is elfutnátok?

vagy ha látjátok,hogy vernek valakit akkor félrenéztek hm?

2016. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%
A BOX szűkbe szét vered (ha ügyes vagy)
2016. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Kick box és muay thai. A sima box szerintem kevés,egy jó rugással egyből lelehet rendezni valakit,a box viszont nem rúg.
2016. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!