Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Endomorph vagyok?

Martinbh kérdése:

Endomorph vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok teljesen biztos mi vagyok.

Vastag csontozat,könnyen szedek fel izmot,alapból erősebb vagyok osztály társaimnál és gyorsabb is vagyok náluk sprintben.Azthiszem az izmaimban Fast Twitch Fíberek vannak többségben mert robbanékony vagyok de hamar kifulladok emellett alacsony vagyok de azt is észrevettem hogy gyorsan tudok leadni zsírt.Esetleg rakahot ki képet de nem tudom hogy kell.Meg még amúgy is nagy túlsúlyban vagyok de könnyen mennek le a kilók.Nem tudom mennyire látszana képen hogy melyik vagyok.



2016. júl. 18. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Rakj ki képet, az a biztos.
2016. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt pontosan hogy kell?
2016. júl. 18. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:

képfeltöltés.hu-ra feltöltöd és belinkeled. De jobb lenne ha testépítés topikba raknád, ott vannak többen akik értenek hozzá, az egyébbe kisebb az esélye, hogy jön valami szaki.

Szerintem ez a testalkat dolog túl van misztifikálva. Azért fulladsz ki hamar szerintem, mert még gyenge az állóképességed. Másoknál lehetsz alapból erősebb testalkatú viszont. Ha gyorsan adsz le zsírt, akkor elvileg nem lehetsz endomorf. Bár én egyáltalán nem hiszek ezekben. Amikor dagadt voltam azt mondták, hogy endomorf, lefogytam, akkor meg ektomorf. Kb. ennyire pontos.

2016. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2016. júl. 18. 15:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Na mi lett?Mi vagyok?∆
2016. júl. 18. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Endomorf leszel, de most egy kiforratlan fiú vagy még.
2016. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. júl. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!