Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek anyujámnak...

V.Tina kérdése:

Hogyan segítsek anyujámnak lefogyni?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon el van keseredve a plusz kilóitól, és koplalni kezdett. Keveset eszik, emellett sokat dolgozik, és aggódom miatta. Gondoltam segítek neki lefogyni, kicsit sportolni vele, egészségesen enni. Ez neki is jó, hogy lefogyjon, és nekem is jó, ha sportolok, mert élvezem a mozgást. Egyikünk sincs túl jó kondiban, főleg ő nem. :(


A problémás területek a hasa, a felkarjai nagyon minimálisan, és a nyaka, szóval van egy kicsi tokája. A combjaival ahogyan észrevettem nincsenek bajok. Viszont ülőmunkát végez (varrónő) és itthon is sokat hajlong, plusz valamilyen örökletes baj van a hátával, szóval ha sokat hajolgat, úgy maradhat a háta, és néha észrevettem, hogy kicsit begörnyedve megy. (Az utóbbi pár hétben, ahogy próbált kiegyenesedni hajolgatás után, ahogy szokta, nem igazán sikerült. A nagymamám már ki se tud rendesen egyenesedni, és nem akarok, hogy anya is ilyen sorsra jusson. Erre a problémára van valamilyen rendszeres edzésmód?


Szóval erre milyen edzéstervet ajánlanátok kettőnknek? Gondoltam eljárni a közeli parkba futni, bár az a combra jó tudtommal, de ártani nem árthat :D mellette gondoltam az itteni teniszpályán teniszezni. Vettünk tavasz elején rendes ütőket, labdákat, és ki is szoktunk járni, bár az egyre melegedő idő miatt egyre kevesebbet. Ezt mindketten élvezzük is, és már bele is jöttünk :) ez jó ötlet?


Anyukám 42 éves, én 14 vagyok, és lány. A válaszokat előre is köszönöm :)



2016. júl. 20. 04:16
 1/6 A kérdező kommentje:
*anyukámnak :D :) :$
2016. júl. 20. 04:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van, hogyan kell fogyni.

Ezen kívül rendszeresen sétálni, biciklizni, úszni stb valamelyiket ami szimpatikus, hetente lrgalább 3*1órát.


A legtöbb esetben az eféle gerinc tünetek nem örökletes betegségre, hanem a szülő által belénevelt hülyeségre utalnak...

Nagxmama soha semmivel nem edzette a hátizmait, ezért aztán mindig fájt a háta, öregkorára meg jól össze is szakadt... Ezért aztán valószínűleg mindig súlykolta anyukádba, hogy mit ne csináljon a hátával így anyukád sem edzette soha a hátizmait és az övé is pont ugyan olyan rossz állapotba került...


Edzésnek a fegyencedzés című könyvet ajánlom... Ne tévesszen meg a címe, ez 6 alapgyakorlat amit már általános iskolában is kellett csinálni tesiórán, de valamilyen címmel el kell adni...

Google-beírod fegyencedzés pdf

Megtalálod.

2016. júl. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ha varrónő,akkor elsősorban a pilatest ajánlom.

Ettől nem fog fogyni de nagyon jót tesz a derék,hát problémákra.

Ezt jó lenne minden nap csinálni , mellé egy kis kardió.

Egy volt varrónő!

2016. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andi80018 ***** válasza:
Hogy dolgozik anyukád, mikor kel, mikor meg melózni, mikor végez?
2016. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:

"és koplalni kezdett"


Első körben olvasson, vagy ha nincs ideje, akkor te olvass és magyarázd el neki, hogy ez nem így működik. Az afrikai éhező gyerekeknek sincs kockahasa, ellenben fel vannak puffadva, pedig ők aztán sokat koplalnak.


A "Sárga kapszula" című letölthető könyv jó kezdet meg a fentebb linkelt oldal is. Ne tévessze meg, hogy testépítők írták, nyilván nem kell versenyzőnek lennie ahhoz, hogy használja a módszert a saját céljaira, csak előbb éri majd el azokat mint azok, akik komolyabb célokat tűztek ki maguk elé. Az irány ugyan az, csak ő előbb ér majd oda :)


A Fegyencedzés is jó, csak ott kizárólag a gyakorlatokat higgye el, a többi azért van, hogy ne 20 oldal legyen a könyv és el lehessen adni :)

2016. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsírleszívás.
2016. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!