Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen harcmuveszetet hasznaljak?

Milyen harcmuveszetet hasznaljak?

Figyelt kérdés

Kondizok egy ideje es arra gondoltam hogy most szeptembertol elkene kezdeni jarni valami harcmuveszetre . Elsonek a boxra gondoltam csak attol felek hogy az nem olyan utcan mint a ringben . Sajnos nem tudok verekedni es van is bennem egy "gat" hogy peldaul valakit csak ugy orrba vagjak puszta kezzel ezeket hogy lehet lekuzdeni es mennyi ido es melyik ra a leghatekonyabb kuzdosport?


15 F



2016. júl. 26. 11:44
 1/10 aikiboxer ***** válasza:
Nagyon jó sport a box, a profi box mészárszék ne tévesszen meg; nagyon szép és technikás sport. A stílus ultra hatékony, kb mindennek az alapja kellene, hogy legyen. A sport amatőr szinten jóformán sérülésmentes.
2016. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ÉN ezt értem hogy szép meg minden, meg mindennek az alapja, de tudnátok válaszolni arra amit kérdeztem?

". Sajnos nem tudok verekedni es van is bennem egy "gat" hogy peldaul valakit csak ugy orrba vagjak puszta kezzel ezeket hogy lehet lekuzdeni es mennyi ido es melyik ra a leghatekonyabb kuzdosport? "

2016. júl. 26. 23:40
 3/10 aikiboxer ***** válasza:
Az emberi fej kajakra megütése valóban pszichológiai gátakba ütközik, ezt hónapok kitartó munkája lebontani. A box a legalkalmasabb sport erre.
2016. júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okes koszi akkor tegyuk fel 6 honapja jarok es mondjuk utcan kihivnak boxolni akkor nem fog felszaladni a vernyomasom es pusztakezzel kepes leszek fejbe vagni ? Gondolom ez is fejben dol el.
2016. júl. 27. 09:20
 5/10 aikiboxer ***** válasza:
6 hónap után egy képzetlen ellenfél már nem lesz igazi ellenfél. Igaz, nem fejbe fogod vágni, hanem szétbombázod a gyomrát.
2016. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat rendben ki kell probalnom milyen 😊 koszi a valaszokat ☺
2016. júl. 27. 11:50
 7/10 anonim válasza:
Hát nem is tudom sztem a boxtol butul az ember
2016. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Judot karatét jobban ajánlok akik nem igazán tudnak verekedni
2016. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Miert butulna ?

En ugy tudom hogy a karatéba nem utnek ,inkabb fegyelemre tanit . Haverom is judozott 2 evet nem er vele semmit , errol ennyit.

2016. júl. 28. 08:56
 10/10 anonim válasza:
Boksz vagy Savate !
2016. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!