Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » INSANITY! Eredmények? Tapaszta...

INSANITY! Eredmények? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki insanity-t csinálja? Van olyan, akinek látszódott az eredmény? Én a második hónapban tartok, iszonyat kemény, de az edzések végén valahogy annyira jó érzés..bár most kicsit szellemileg gyengébbnek érzem magam pár napja, de nem adom fel.. motivate me pls

2016. júl. 30. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az eredmeny a vegen magaert beszel..olyan eronletet es ha a kaja is rendbe van akkor olyan kinezet alakul ki amit sose gondoltam volna..en mar 1 eve megcsinaltam azota is heti 4-5-6x csinalom meg a 2.hetes leghosszabb videokat..kombinalva neha masik 30 perces insanityvel vagy sajat testsulyos edzessel ugralokotelezessel.a lenyeg hogy insanity miatt lettem sportorult..ha mrgdoglok is csinalok vmi edzest minden nap..es amig nincs letudva kenyelmetlenul is erzem magam..
2016. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a választ! És mostanában valahogy én is így érzek, pedig most egy kb. egy hete kezdődtek ezek a nehezebbek..nagyon köszönöm..ez is motivál :D
2016. aug. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!