Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első futásnak milyenek ezek...

Első futásnak milyenek ezek az eredmények?

Figyelt kérdés
Régebben szerettem kocogni, és most úgy éreztem, hogy muszáj lesz újra elkezdenem, mivel semmit sem sportolok egy jóideje. Tegnap voltam először futni és 2,7 km sikerült, 06:32min/km-rel. Először 5 majd 10 km lenne a célom. A leggyorsabb tempóm 5:54 min/km volt, és akkor úgy éreztem gyorsabban nem tudnék futni. Korábban is ez volt a problémám, amikor már eljutottam arra a szintre, hogy kb 45 percet tudtam kocogni, a tempóm nagyon lassú volt. Ezt a későbbiekben hogyan tudnám majd fejleszteni? Milyen szerintetek ez az eredmény elsőre? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. :)

2016. máj. 6. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapnak tökéletes. Nem kell sietni, abbana tempóban kell haladni, amit bír az ember, aztán ha megvan a táv és az stabilan megy, lehet gyorsító edzéseket végezni. Addig is:

[link]

2016. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!